Сьогодні гештальт-терапія — один із найпопулярніших та найефективніших психологічних методів. Він базується на глибокому контакті зі своєю унікальною особистістю, фокусується на стосунках з іншими та перебування в реальності тут і зараз.
Перший ступінь – це вхід у професію гештальт-терапевта для тих, хто бажає здобути якісну, практичну освіту. Навчання у програмі будується на отриманні досвіду індивідуальної та групової терапії, а також знайомстві з основними поняттями та концепціями гештальт-підходу.
Перший ступінь буде цікавим для: психологів, лікарів, педагогів, соціальних працівників, фахівців, які працюють з людьми і просто для тих, хто хоче розібратися з особистими питаннями пов’язаними з психологією та психотерапією.

Програма I ступеня буде корисною, якщо Ви хочете:
– познайомитись із основами психологічного консультування, гештальт терапії;
– Підвищити психологічну грамотність, краще розуміти людей;
– покращити комунікативні навички;
– Розібратися зі складнощами у відносинах;
– Спробувати змінити негативні аспекти свого життєвого сценарію.

У доступній формі досвідчені викладачі познайомлять вас із основними темами, необхідними для введення у спеціальність. Робота проходитиме у формі experemential groups, де студенти окрім теоретичної підготовки отримають основи професійної рефлексії, особисту терапію, а також навчаться аналізу особистісних проблем у теоретичному контексті.
Навчання проводиться у вигляді триденних сесій 1 раз на 1,5-2 місяці (Пт, Сб., Нд.).
Після закінчення програми І-го ступеня видається сертифікат участі, який дає право продовжувати навчання на ІІ ступені для отримання кваліфікації гештальт-терапевта.
Кожна триденна сесія супроводжуватиметься експериментами та вправами, демонстраційними роботами з ведучими та можливістю для кожного учасника отримати цінний особистий досвід (вирішити особисті складнощі, відчути себе впевненіше у конфліктних ситуаціях, краще розуміти себе та інших тощо).

Ведучі програми:
Марія Стасюк (Львів) – практичний та сімейний психолог, гегштальт-терапевт, супервізор та дійсний тренер НАГТУ, акредитований терапевт EAGT.
Наталі Фок (Wrocław) – магістр психології, сімейний та парний психотерапевт (Kairòs Італія, IIPG Польща), акредитований гештальт-терапевт та супервізор НАГТУ, ресоціолог, керівник Słowiańskie Centrum Psychologiczne.

Для участі у проекті потрібно пройти попередню безкоштовну співбесіду онлайн або в особистому контакті з одним із тренерів.
Запис та довідки:
+ 48 502787877 адміністратор Słowiańskie Centrum Psychologiczne
+48 796725976 Наталі Фок месенджер https://www.facebook.com/nataliiafok
psychologwroedu@gmail.com