ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІІ
Базовий курс
1 рівень
м. Львів
•Навчальні стандарти програми відповідають стандартам Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EAGT).
• Базова програма включає в себе 180 академ годин: 6 триденок по 30 академ. годин.
Старт проекту: 25-27 лютого 2022 р.
Очно!
«Ми працюємо з Життям у всіх його формах» (Калітєєвська О.)
• ЗАПРОШУЄМО: На даний момент гештальт-терапія є одним з найпопулярніших підходів екзистенційно-гуманістичного напрямку.
• Програма базового курсу є поєднанням академічних знань з практичною діяльністю. Базовий курс «Теорія і практика гештальт-терапії» підходить всім, хто цікавиться практичною психологією, а саме гештальт напрямком; тим, хто зацікавлений у новому досвіді та в змінах у житті; тим, хто має бажання глибше знайомитись з собою, своїми способами взаємодії зі світом. Також програма є цікавою для психологів та тих, хто працює з людьми.
• ПРОГРАМА БАЗОВОГО КУРСУ орієнтована на: індивідуальний, груповий та навчальний аспекти.
• Індивідуальний аспект: в проекті ви отримаєте досвід індивідуальної та групової терапії через який можливо виявити власні почуття, визначити свої справжні потреби, опори і ресурси; звернути увагу на самооцінку та самосприйняття, набути психологічної стійкості.
• Груповий аспект: групова взаємодія допомагає дослідити особливості побудови стосунків, навчитися їх більш екологічному та ефективному регулюванню, співставити переживання себе з враженнями інших за рахунок відзеркалення групи; отримати від групи фідбек та підтримку; розвинути власну здатність до співпраці.
• Навчальний аспект: участь в терапевтичних вправах, реалізація своїх клієнтських запитів та групова взаємодія дозволяють «зайти» в теорію гештальт-терапії через власний досвід, що робить знайомство з цим напрямком більш особистим та інтегрованим. Програма базового курсу дає можливість спробувати себе на практиці у якості гештальт-консультанта, знайомить з філософією та теорією гештальт-терапії. Теми базового курсу: історія розвитку гештальт-терапії, основні принципи гештальт-підходу, основні поняття гештальт-підходу.
• По завершенню базового курсу кожен учасник отримає сертифікат від ВСППГП (Всеукраїнська спілка психологів, що практикують гештальт підхід) та можливість переходу на другий рівень професійного навчання гештальт-терапевтів, що завершується сертифікацією.
Ведучі: Альбіна Майкович ( Львів) гештальт-терапевт, супервізор ВСППГП
Валерій Вовченко ( Київ) гештальт-терапевт, 3ій рівень ВСППГП
Деталі та співбесіда 0988409189 sms, viber, telegram або в пп @Albina Maykovych