«Теорія і практика гештальт – терапії»

Саме перша ступінь дає можливість глибше поринути у самопізнання через реальний клієнтський досвід , та познайомитись на практиці з процесами філософії гештальту .

КОМУ АДРЕСОВАНА ПРОГРАМА

Базовий курс (1-а ступінь)

«Теорія і практика Гештальт – терапії»

 

ЩО ДАЄ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ І СТУПЕНЮ

Професійна сфера.

Познайомитись з філософією та методологією одного з найвідоміших підходів психотерапії

Паралельно із освоєнням теоретичного матеріалу пересвідчитись на власному досвіді дієвість підходу та побачити свої схеми взаємодії з іншими .

Отримати базові знання та вміння для професії гештальт терапевта по стандартам Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EAGT)

По завершенню ступеню отримати сертифікат від Національної Асоціації Гештальт Терапевтів України, відповідний стандартам EAGT (Европейскої Асоціації Гештальт Терапії).

Продовжити професійне навчання на 2-му рівні , що дасть можливість пройти сертифікацію та отримати повноцінну освіту гештальт-терапевта.

Особиста сфера:

Отримати реальні особисті враження і досвід від терапевтичної роботи у гештальт -підході на практиці;

знайти свої сильні та слабкі сторони , взаємодії контакту з собою, оточуючим світом;

знайти свої патерни реагування та, опрацювати їх через свідоме ставлення;

розкрити свій потенціал, розуміючи і про свої обмеження;

знайти нові сенси та мотивації особистого розвитку;

знайти комфортні та підходящі варіанти творчого пристосування та саме ваші способи адаптації у вирішенні складностей;

ясно розуміючи про свої потреби і почуття, почати жити на повну, використовуючи навички самопідтримки;

 ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ  НАВЧАННЯ

Перший ступінь побудований і спрямований для того, щоб ви змогли на власному досвіді познайомитись як працює гештальт- терапія. Тому навчання будуть проходити у формі очної групової терапії.

Учасники будуть мати змогу вирішувати свої особисті запити в форматі міні сесій з одним із терапевтів.

Для знайомства з основами гештальт підходу на кожній зустрічі буде тематична лекційна частина. Та її обговорення в групі, з поглядом на те, як тема розгортається у вашому власному житті.

Для навчання і практики будемо використовувати психотерапевтичні вправи та експерименти в гештальт – підході.

Курс 1 ступеню включає 7 триденок, які проводяться: п’ятниця (як правило після обіду), субота і неділя, з періодичністю раз у 1,5 – 2 місяці. Вартість одного модуля за 3 дня роботи – 4000грн.

ГОЛОВНІ ТЕМИ КУРСУ:

Перший ступінь передбачає теоретичну підготовку з таких тем:

Вказані вище теми є необхідним мінімумом стандарту підготовки гештальт-терапевтів .

Дати триденок:  початок 6-8 жовтня 2023 року.

Адреса проведення: м. Житомир, вул.С. Параджанова, 87.

ЗАПИС ДО ПРОГРАМИ 

Відбуватиметься  після попередньої особистої зустрічі учасника з ведучими групи. Така стандартна форма дає змогу познайомитись та створити безпечний простір майбутньої групової роботи.

Куратор проекту:

Баєва Олена – гештальт-терапевт, супервізор, провідний тренер НАГТУ, психолог.  Ведуча навчальних програм I, II, III ступеня. Ведуча спеціалізацій: Гештальт-терапія з дітьми та сім’ями; Вікові кризи: гештальт підхід; Психологія фінансової поведінки.

ВЕДУЧІ:

Пастухова Наталія – практикуючий психолог, сертифікований, акредитований гештальт- терапевт ВОППГП (НАГТУ), учасниця третього ступеню, ведуча терапевтичних груп і заходів психологічної підтримки для жінок. Спеціалізації: Робота з дітьми у гештальт підході( ГП); Робота з парою у ГП; Кризи розвитку і робота з ними у ГП; АРТ – терапевтичні методи у ГП; Екзестенційна гештальт психологія; Тілесно- орієнтована ГТ; Курс «Робота з групою в ГП» (180 годин). Те

Бурлака Ольга – клінічний психолог, акредитований та сертифікований гештальт-терапевт, учасниця третього ступеню,  ведуча терапевтичних груп. Спеціалізації: Гештальт-психотерапія залежностей; Вікові кризи: гештальт підхід; Тілесна терапія в гештальт підході.