Набір на 1 ступінь навчання ( за стандартами EAGT від Національної Асоціації Гештальт Терапевтів України “Українського гештальт інституту”. )

Дата старту нової  групи навчання:  2-4 лютого 2023р.
Навчальний процес проходитиме в онлайн форматі.
Після закінчення 1 ступені Ви отримаєте сертифікат, а також можливість навчання на 2 ступені.
Базова програма підготовки гештальт-терапевтів «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЇ»
Програма орієнтована на фахівців, які практикують у сферах психології, педагогіки, медицини, соціальної роботи та інших гуманітарних галузях, а також усіх, хто цікавиться питаннями психології. Програма складається з 1 та 2 ступенів.
1 ступінь «Основи гештальт-терапії» включає знайомство з методом, теоретичними основами та історією виникнення гештальт-терапії, навчання основним поняттям і принципам гештальт-підходу, особистий терапевтичний досвід у групі.
Робота проходитиме у формі experimential groups, де учасники програми, окрім теоретичної підготовки, отримують основи професійної рефлексії, досвід особистої психотерапії, а також навчаються аналізу особистісних проблем у необхідному теоретичному контексті. Програма 1 ступеня складається з 6 триденних очних сесій, що проводяться з проміжком 1-2 місяці.
Ведучі 1 ступеню:
Лопатін Олександр – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер НАГТУ. Тривала клінічна практика у роботі з сім’ями та парами. Працює в галузі індивідуальної та групової психотерапії, ведучий та організатор терапевтичних та освітніх гештальт-груп в Україні, Китаї, Сінгапурі. Автор майстерні «Ведення терапевтичних гештальт-груп». Співавтор і ведучий гештальт шатла «Ідентичність як авторство». Автор шатла “Гештальт-ретрит” (Балі).
Шаригіна Наталія – психолог, гештальт-терапевт, супервізор та асоційований тренер НАГТУ. Ведення груп 1-2 ступені. Ведуча спеціалізації «Гештальт підхід у сексології та сексопатології», ведення терапевтичних груп, індивідуальна терапія та супервізія, тематичні майстерні
та тренінги.
2 ступінь навчання рекомендований тим, хто бажає професійно займатися консультуванням та гештальт-терапією. По мірі оволодіння методами гештальт-терапії учасники програми матимуть змогу працювати з клієнтом у групі під супервізією тренера. Також 2 ступінь включає теоретичну підготовку, особисту терапію, участь у конференціях, спеціалізацію в одному із напрямків. Програма 2 ступеня складається з 14 триденних очних сесій, що проводяться з проміжком 2-2,5 місяці.
Добір на 2 ступінь: 2025 рік
Ведучі 2 ступені: Олександр Лопатін, Наталія Шаригіна, а також запрошені тренери НАГТУ, які мають великий досвід, високу кваліфікацію та спеціалізації у певних галузях клінічної практики.
Кількість місць обмежена. Передоплата є підтвердженням участі у програмі та дає можливість сплатити модуль зі знижкою заздалегідь.
Дати на рік:

2-4/02/24

19-21/04/24

21-23/06/24

13-15/09/24

15-17/11/24

17-19/01/25

🔜

Сайт https://gestalt-dnepr.com/nagtu
Запис на співбесіду за тел.: +38068 2019933 та +38 066 7908908 (Наталія) gestaltkievua@gmail.com та

+38 0507351860 (Олександр)