Курс відповідає стандартам EAGT (Європейська асоціація гештальт-терапії)..

Перший крок передбачає:. знайомство з методами, техніками гештальт-терапії та їх можливостями. лекції про основні поняття гештальт-терапії. здатність використовувати елементи гештальт-терапії в особистій практиці та власному житті. особистий терапевтичний досвід в групі, робота з індивідуальним терапевтом.

Що кожен студент може спробувати в рамках курсу:. бути клієнтом і дивитися у свій власний світ. отримати підтримку в складних життєвих ситуаціях від тренера і членів групи. «Закрийте» ситуації, які грають в житті, як застряглий диск. працювати над своїми «блоками» і покращувати якість життя. «розкладати» життєві питання і конкретні ситуації.

Програма включає 6 триденних модулів. Кожен з яких складається з теорії, практики і сесії індивідуального терапевтичного розвитку з тренером..

Перший ступінь передбачає теоретичну підготовку

– історія виникнення та розвитку гештальт-терапії;

– основні теоретичні поняття: фігура, фон, усвідомлення, теорія поля, феноменологія, парадоксальна теорія змін, теорія ментального метаболізму, концепція незавершених дій, творче пристосування;

– теорія циклу контакту в гештальт-терапії: чотири етапи організації контакту та основні способи організації контакту;

– основні принципи гештальт-підходу: актуальність (принцип тут-і-тепер), холістичний підхід, релятивізм, дуалізм, прегнантність та інше;

– диференційне мислення: теорія полярностей та цілісність, парадоксальна теорія змін,

– феноменологія почуттів.

Після закінчення навчання видається атестат. тоді ви можете продовжити навчання на 2 рівнях. закінчити програму і стати гештальт-терапевтом.