м. Київ, очний формат.
Тренера: Гончарук Євген, Гайдар Наталія
Запрошуємо студентів та спеціалістів в області психології, медицини, педагогіки, соціальної роботи та інших гуманітарних напрямів взяти участь у навчальній програмі підготовки гештальт-терапевтів  – введення в гешталь терапію, I ступінь.
І ступінь – це м’яке введення в процеси розуміння власної психіки та взаємодії з оточуючим світом. Більш глибоке занурення ніж групова терапія, завдяки лекційним матеріалам з теорії гештальт-терапії та практичним вправам. Тут можна познайомитись з методом  та зрозуміти основні принципи роботи психіки, що може бути корисним:

якщо Ви плануєте працювати як психотерапевт та зробити цю професію , що стрімко розвивається своєю;
якщо Вам необхідно для роботи поглиблене розуміння психіки та базових знань з психології.
якщо Ви хочете познайомитись з методом та спробувати, як це працює.

Програма складається з 6 модулів, що проходять у вигляді триденок.
Старт програми: 11-13 жовтня 2024р.
2) 13-15 грудня 2024р.
3) 07-09 лютого 2025р.
4)11-13 квітня 2025р.
5)06-08 червня 2025р.
6)29-31 серпня 2025р.
Вартість сесії 150$
I ступінь «ОСНОВИ ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЇ»
включає 6 триденних сесій (180 академічних годин).
НАПОВНЕННЯ ПРОГРАМИ:
ТЕОРІЯ: цикл контакту, механізми супротиву, принцип холізму, закон прегнантності, фігура-фон, теорія ментального метаболізму, теорія парадоксальних змін, творче-пристосування.
ПРАКТИКА: навички тілесного та чуттєвого усвідомлення, особистий терапевтичний досвід у групі, вибудовування кордонів відповідальності, формування диференціального мислення.
МЕТОДОЛОГІЯ: феноменологічний аналіз переживань, робота з полярностями, робота з метафорою.
Після завершення I ступеня учасники отримують сертифікат із зазначенням пройдених тем. Це дає право продовження навчання на ІІ ступені підготовки (18 сесій) та отримання кваліфікації гештальт-терапевта.
Тренера програми:
Гончарук Євген – кліничний психолог, акредитований терапевт EAGT, ведучий тренер, член Професійної ради та Этичної комісії НАГТУ.
Гайдар Наталія – психолог, акредитований гештальт-терапевт НАГТУ, сімейний та тілесно орієнтований терапевт, ведуча терапевтичних та навчальних груп.
Євген Гончарук
https://www.facebook.com/eugene.goncharuk?fref=ts
Наталія Гайдар
https://www.facebook.com/natgaydar
Записатися на співбесіду та отримати додаткову інформацію можна  в будь-якому мессенджері за номером (063) 240-23-01 (Telegram, Viber, WhatsApp ) – Наталія.