Запрошуємо студентів та спеціалістів в області психології, медицини, педагогіки, соціальної роботи та інших гуманітарних напрямів взяти участь у навчальній програмі підготовки гештальт-терапевтів  – введення в гешталь терапію, I ступінь.

І ступінь – це м’яке введення в процеси розуміння власної психіки та взаємодії з оточуючим світом. Більш глибоке занурення ніж групова терапія, завдяки лекційним матеріалам з теорії гештальт-терапії та практичним вправам. Тут можна познайомитись з методом  та зрозуміти основні принципи роботи психіки, що може бути корисним:

Програма складається з 6 модулів, що проходять у вигляді триденок.

Старт програми: 16-18 грудня 2022р.

2)24-26 лютого 2023р.

3) 05-07 травня 2023р.

4) 07-09 липня 2023р.

5)15-17 вересня 2023р.

6)24-26 листопада 2023р.

Вартість сесії 150$

I ступінь «ОСНОВИ ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЇ»

включає 6 триденних сесій (180 академічних годин).

НАПОВНЕННЯ ПРОГРАМИ:

ТЕОРІЯ: цикл контакту, механізми супротиву, принцип холізму, закон прегнантності, фігура-фон, теорія ментального метаболізму, теорія парадоксальних змін, творче-пристосування.

ПРАКТИКА: навички тілесного та чуттєвого усвідомлення, особистий терапевтичний досвід у групі, вибудовування кордонів відповідальності, формування диференціального мислення.

МЕТОДОЛОГІЯ: феноменологічний аналіз переживань, робота з полярностями, робота з метафорою.

Після завершення I ступеня учасники отримують сертифікат із зазначенням пройдених тем. Це дає право продовження навчання на ІІ ступені підготовки (18 сесій) та отримання кваліфікації гештальт-терапевта.

Тренера програми:

Гончарук Євген – кліничний психолог, акредитований терапевт EAGT, ведучий тренер, член Професійної ради та голова Этичної комісії ВСППГП.

Гайдар Наталія – психолог, акредитований гештальт-терапевт, сімейний та тілесно орієнтований терапевт, ведуча терапевтичних груп.

Записатися на співбесіду та отримати додаткову інформацію можна за номером (063) 240-23-01 (Telegram, Viber) – Наталія.