Другий ступінь програми – «Теорія та практика гештальт-терапії» – складається з 20 сесій – 14 тематичних, 2 терапевтичних та 4 супервізорських. Тривалість: 810 годин. Її мета – професійна підготовка гештальт-терапевтів. Програма завершується сертифікацією відповідно до встановлених професійних вимог. Включає теоретичну підготовку, особисту терапію, супервізію, роботу в малих групах, спеціалізацію, участь в інтенсивах (у клієнтській та терапевтичній позиціях) та конференціях професійної спільноти.

Ведучі:

Аліна Фірсель, керівник Програми, Дійсний тренер ВСППГП, практичний психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор. Стаж психологічної практики понад 18 років. Спеціалізації: Робота з кризами і травмою в різних модальностях, Арт-терапія, Тілесно-орієнотована терапія Працюю з дорослими індивідуально, з групами, сімейними парами. Веду: навчальні, супервізійні, терапевтичні Проекти, а також спеціалізацію з Арт-терапії в гештальті

Володимир Іванов – медичний психолог, гештальт-терапевт, ассоційований тренер ВОППГП, керівник центру соціально-психологічної реабілітації “Сенс”. Досвід роботи із залежними та співзалежними – 20 років. Досвід сімейного життя – 35 років.

Яніна Полонська – практикуючий психолог (КНУ ім.Шевченка), гештальт-терапевт, тренер ВОППГП. Спеціалізації: «Ранні порушення близькості та ідентичності», «Психосоматика», «Кризи та травми», «Сексуальність та гештальт» (Бриджит Мартель, Гозаг Маскельє, Паризька школа гештальту). 16 років психологічної практики.

Для запису до групи – пишіть мені в месенджер ФБ або смс на телефон: https://www.facebook.com/polonskayayana 050 990 90 03