Друга ступінь «Теорія і практика гештальт-терапії» – професійна підготовка гештальт-терапевтів, що включає глибоке вивчення теорії гештальт-підходу, оволодіння практичними навичками роботи гештальт-терапевта, проходження учасниками програми особистої і групової терапії, отримання супервізії своєї роботи, початок практики роботи з клієнтами (включаючи роботу з іншими учасниками групи під час сесій, роботу в малих групах – «трійках», у позиції терапевта), участь в інтенсивах (у позиціях клієнта і терапевта), участь у конференціях, проходження спеціалізацій, організація власної практики під супервізією, написання сертифікаційної роботи (кейсів – опис випадків роботи з клієнтами) і сертифікацію (демонстрацію роботи з її супервізією і оцінкою).

Студенти навчальних програм, які закінчили перший ступінь за вказаною вище програмою, можуть продовжити навчання на другому ступені. До програми другого ступеня можуть приєднатися і слухачі, які закінчили перший ступінь і в альтернативній програмі підготовки гештальт-терапевтів (рішення про це приймає керівник програми, запитуючи відомості про пройдені на першому ступені теми і, при необхідності, пропонуючи такому слухачеві варіанти відпрацювання академічної різниці).

Процес навчання на другому ступені включає в себе ряд обов’язкових навчальних і терапевтичних заходів (див. Сертифікаційні вимоги на другому ступені).

Після завершення базового курсу підготовки гештальт-терапевтів слухач отримує документ, що підтверджує участь у програмі підготовки.

При виконанні всіх вимог (див. Сертифікаційні вимоги на другому ступені) слухач може демонструвати свою роботу запрошеному незалежному супервізору в статусі провідного тренера на сертифікаційній сесії. Сертифікацію проводить комісія, яку очолює запрошений провідний тренер спільноти. Після успішної сертифікації учасники/учасниці програми отримують кваліфікаційний сертифікат.

Ведучі програми:

Людмила Кумпан: психолог, провідний тренер, супервізор, гештальт-терапевт ВСППГП «УКРАЇНСЬКИЙ ГЕШТАЛЬТ ІНСТИТУТ», керівник Програм підготовки по Гештальт-терапії та спеціалізації «ПСИХОСОМАТИКА».

Роман Підлипний: психолог, акредитований гештальт-терапевт, арт-терапевт, учасник програми ІІІ ступені ВСППГП «УКРАЇНСЬКИЙ ГЕШТАЛЬТ ІНСТИТУТ», голова асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області.

З питань реєстрації та деталі за телефоном 0505210475 – Роман Підлипний.