Програма підготовки включає:

– освоєння філософії та інструментів методу гештальт-терапії;

– освоєння меж відповідальності клієнт-терапевтичних відносин та контракту на роботу;

– підготовку до роботи з кризами та наслідками психотравмуючих подій;

– регулярну практику та застосування отриманих знань;

– тематичні триденки (психіатрична пропедевтика, робота з парами та сім’ями, робота з тілесністю, психосоматикою та ін.);

– регулярне отримання супервізії на вашу роботу як гештальт-терапевта.

Програма складається з 20 триденних сесій з періодичністю раз на два місяці.

СТАРТ: 27-29 жовтня 2023 року.

ФОРМАТ: онлайн.

СКЛАД ВИКЛАДАЧІВ:

ВІКТОРІЯ ГРІНКЕВИЧ (КИЇВ): практикуючий психолог, гештальт-терапевт, супервізор, провідний тренер НАГТУ, практика в методі гештальт-терапії з 1997 року, ведення програм підготовки з гештальт-терапії 1-2-3 ступенів, супервізорських та терапевтичних груп, керівник спеціалізації по роботі з групами. 

МИКОЛА МИРОШНИЧЕНКО (КИЇВ): лікар ортопед-травматолог, клінічний психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ. Терапевт у  модальностях: груповий психоаналіз (УСП), системно-сімейна терапія (APSYS, Австрія), гештальт-терапія (НАГТУ: 1-2-3 ступінь; Французький Інститут Гештальт Терапії (IFGT), EMDR-терапія наслідків психотравмуючих подій (EMDR-Institut Austria). Ведучий терапевтичних та супервізорських груп, програм підготовки гештальт-терапевтів 1, 2 ступенів НАГТУ, спеціалізацій НАГТУ. Психологічна практика з 2004 року.

ГАННА ХАРЧЕНКО (КИЇВ): магістр факультету практичної психології Університету Вестерн Мічиган (США), сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, тренер-стажер, учасниця ІІІ ступеню НАГТУ, біолог-фізіолог (Черкаський Національний Університет ім.Богдана Хмельницького). Професійно працює із запитами про стосунки в парі, депресивними та тривожними станами, кризами та травмами, аб’юзом, екзистенційними запитами пошуку сенсу, особистісного зростання та розвитку. Ведуча супервізорських груп (без запису годинн в заліковку). Психологічна практика з 2012 року.

Забронювати місце і задати питання, що Вас цікавлять, можна написавши Миколі Мирошниченку або Ганні Харченко.

Контакти:

+380674248890 (Viber) Микола,

+380672854392 (Viber, Telegram) Ганна.