Доброго дня!
Запрошуємо вас приєднатись до нашого проєкту «Базова програма підготовки гештальт – терапевтів» від ВСППГП «Український Гештальт Інститут» по стандартам Європейської Асоціації гештальт-терапевтів (EAGT).
Другий ступінь програми може бути цікавим тим, хто закінчив перший ступінь і бажає професійно займатися психологічним консультуванням та гештальт-терапією, а також тим, хто прагне покращити якість свого життя та пізнати краще себе.
Додатково до програми запрошуються досвідчені тренери ВСППГП для розширення досвіду у веденні навчальних програм.
Формат роботи групи залишається тим самим, але відбувається поглиблення у вивчення теорії, стратегій та методів роботи в гештальт-терапії, будуть вивчатися клінічні аспекти та додаткові питання гештальт-терапії, а також буде практична робота учасників як терапевтів у групі, досвід отримання супервізії та процес-аналіз робіт.
📚Структура програми передбачає розгляд таких тем:
• Філософія гештальт – терапії: екзистенціалізм, феноменологія, психотерапевтична етика.
• Теорія гештальт – терапії: поняття діалогу, self-процес, теорія поля, теорія розвитку, клінічна феноменологія.
• Практика: формування терапевтичного мислення, побудова експерименту, процес-аналіз терапевтичної сесії, аналіз групової динаміки.
• Методологія: фонова та процесуальна гештальт-діагностика, стратегії роботи гештальт-терапевта, клієнт терапевтичні відносини, робота із симптомом.
Після закінченню програми видається сертифікат Всеукраїнської Спілки Психологів Практикуючих Гештальт Підхід, який відповідає стандартам EAGT (Європейської Асоціації Гештальт Терапії).
👥 Ведучі програми:
✨ Володимир Кулішов – Віце-президент ВСППГП, клінічний психолог, провідний тренер, член професійної ради, супервізор, гештальт-терапевт. Організатор інтенсивів та конференцій. Сфери діяльності – ведення навчальних програм з гештальт-терапії І, ІІ,ІІІ ступені, ведення спеціалізацій «Робота з психосоматичними розладами у клінічній гештальт-терапії», «Ведення груп», супервізія та терапія. Досвід індивідуальної та групової гештальт-терапії, досвід роботи з кризовими станами, ПТСР з 1998 р.
✨ Вікторія Штробле – практикуючий психолог, PsyD, тренер, акредитований гештальт-терапевт та супервізор ВСППГП, член УАСР, АППЛ. Директор “Школи психології”. Ведуча навчальних І та ІІ ступенів, терапевтичних та супервізійних груп. Спеціаліст у галузі дитячої та підліткової психології, гендерних та сімейних відносин, психосоматичних порушень, сексуальних дисфункцій та кризових станів. Консультант організацій та власників бізнесу.
⏳Коли:
Дата першої триденки – 31 березня – 2 квітня 2023
Навчання буде проходити в онлайн форматі на платформі ZOOM. Планується 16 триденок з періодичністю раз на 2-2.5 місяці.
✏️ Запис:
Запис на ступінь проводиться після сплати передплати та проходження співбесіди.
За додатковою інформацією, внесенням передплати та проходженням співбесіди, будь ласка, звертайтесь:
+380 (96) 468 77 36 (what’s app, messenger, telegram)
Надія Назарчук https://www.facebook.com/nadiya.nazarchuk