Оголошується набір до освітнього, навчально-практичного проєкту Національної  асоціації гештальт-терапевтів  України (НАГТУ) за стандартами European Association for Gestalt Therapy (EAGT). 

Запрошуємо на 2-гу ступінь базової програми підготовки гештальт-терапевтів «Теорія і практика гештальт-терапії».

Старт:  8 березня 2024 року, ОНЛАЙН.

Студентам перших ступенів, студентам 2-х ступенів, чиє навчання залишилося незакінченим з різних обставин, оголошується початок набору у нову освітню, навчальну групу. 

Програмою передбачено: лекції з теорії гештальт-терапії, практичні вправи, клієнтські сесії, терапевт-клієнтські сесії під включеною супервізією та сертифікація (отримання сертифікату НАГТУ (EAGT).

16 – навчальних модулів, 1 – передсертифікаційний модуль і сертифікаційна завершальна триденка. 

Періодичність зустрічей: 1 – навчальний модуль у 2 місяці.

Вартість навчання: 150 евро. Для реєстрації передоплата обов’язкова.

Тренерський склад:

Оксана Сідун – дійсний тренер НАГТУ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, медійний психолог, кандидат психологічних наук, ведуча навчальних програм 1, 2 ступенів з гештальт-терапії, терапевтичних та супервізорських груп, організатор гештальт-фестивалю «Пазли», організатор Міжнародної практичної гештальт-конференції «Сім’я та сучасні виклики суспільства» у Румунії, організатор шатлів для терапевтів «Гами гештальт-терапії», «Грані професійної ідентичності». 

Олександр Осадчий – лікар психіатр, асоційований тренер НАГТУ, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт  та супервізор, ведучий психотерапевтичних та супервізорських груп, навчальних програм 1, 2 ступенів з гештальт-терапії. Сімейний психолог. організатор Міжнародної практичної гештальт-конференції «Сім’я та сучасні виклики суспільства» у Румунії, організатор шатлів для терапевтів «Гами гештальт-терапії», «Грані професійної ідентичності.

Додаткова інофрмація/запис за телефонами:

+380 (50) 527 86 20 Александр.

+380 (67) 774 65 04 Оксана.