Програма підготовки гештальт-терапевтів, 2-й ступінь

27-29.09.2024 

Формат: комбінований (онлайн/офлайн), м. Одеса

Для тих, хто закінчив навчання на 1-му ступені, але відчуває бажання, інтерес та потребу рухатися далі та робити наступні кроки: «можу» та «роблю» – у власному саморозвитку та становленні професійних компетенцій – запрошуємо на програму 2-го ступеню підготовки гештальт-терапевтів.
Програма рекомендована: людям, які відкриті до нових знань, а також заряджені на вивчення теорії гештальт-підходу та прагнуть отримати відповідні практичні професійні навички; всім фахівцям у сфері професій «людина- людина» (психологи; педагоги; лікарі та інші).
Аналогічно із 1-им ступенем навчання – тривалість навчання на 2-му ступені складає вісімнадцять триденних сесій, що проводяться з інтервалом два-три місяці.

Графік роботи: п’ятниця, субота та неділя з 11:00 до 19:00 з перервою на обід.
Завершується програма сертифікаційною сесією за успішного проходження якої учасник отримує сертифікат кваліфікації гештальт-терапевта від Національної асоціації гештальт-терапевтів України (НАГТУ), яка входить до EAGT (Європейської асоціації гештальт-терапевтів). Усі стандарти відповідають європейським та визнаються психотерапевтичними спільнотами.

Група проходитиме у комбінованому форматі: очно та онлайн одночасно.

Ведучі програми:
Повереннова Алла: клінічний психолог, Президент НАГТУ, провідний тренер, член Європейської Асоціації Гештальт Терапій (EAGT)

Жилін Михайло: доктор філософії в галузі психології (PhD), магістр психології, магістр клінічної психології, магістр філософії, викладач кафедри практичної психології ОНМУ, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ.