ДРУГИЙ СТУПІНЬ Базового курсу “Теорія та практика гештальт-терапії”.

Змішаний формат. Декілька місць у групі.

Всеукраїнське товариство психологів, які практикують гештальт підхід запрошує Вас продовжити участь у навчальній програмі “Базовий курс. Другий ступінь. Теорія та практика гештальт-терапії” (відповідає стандартам EAGT – Європейській асоціації гештальт-терапії).

Навчання проводять:

Сергій Зубко – клінічний психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт та супервізор, асоційований тренер ВСППГП. Досвід роботи понад 15 років. Спеціалізації: тілесно-фокусований підхід у гештальт-терапії, робота з кризами та травмами у гештальт-терапії, клінічний підхід у гештальт-терапії. Область проф. інтересів – індивідуальна, групова, сімейна психотерапія, вікові кризи розвитку.

Катерина Тадика – лікар, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВСППГП, ведуча освітніх програм перших та других ступенів, терапевтичних та супервізорських груп. Досвід роботи понад 15 років. Область професійних інтересів – індивідуальна та групова психотерапія, супервізія, психосоматика, робота з чоловічо-жіночими та дитячо-батьківськими відносинами.

Додаткова інформація про запис на співбесіду та курс за телефонами: 098 24 88 480, 0505374408 – Анастасія Рягузова (організатор)