Добір на 2 ступінь!

Базова програма підготовки гештальт-терапевтів “ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЇ”.
Відповідає стандартам EAGT – Європейській асоціації гештальт-терапії.
Програма орієнтована на фахівців, які практикують у сферах психології, педагогіки, медицини, соціальної роботи та інших гуманітарних галузях, а також усіх, хто цікавиться питаннями психології. Програма складається з І та ІІ ступенів.
I ступінь «Основи гештальт-терапії» включає знайомство з методом, теоретичними основами та історією виникнення гештальт-терапії, навчання основним поняттям і принципам гештальт-підходу, особистий терапевтичний досвід у групі.
Робота проходитиме у формі experimential groups, де учасники програми, окрім теоретичної підготовки, отримують основи професійної рефлексії, досвід особистої психотерапії, а також навчаються аналізу особистісних проблем у необхідному теоретичному контексті. Програма І ступеня складається з 6 триденних очних сесій, що проводяться з проміжком 2 місяці.
Ведучі тренери:
Лопатін Олександр – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер НАГТУ. Тривала клінічна практика у роботі з сім’ями та парами. Працює в галузі індивідуальної та групової психотерапії, ведучий та організатор терапевтичних та освітніх гештальт-груп в Україні, Китаї, Сінгапурі. Автор програми «Ведення терапевтичних гештальт-груп».
Шаригіна Наталія – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, ас. тренер НАГТУ. Ведення груп 1-2 ступеня. Ведуча спеціалізації «Гештальт підхід у сексології та сексопатології», ведення терапевтичних груп, індивідуальна терапія та супервізія, тематичні групи
та тренінги.
тел: +38 068 2019933 та +38 066 7908908
e-mail: gestaltkievua@gmail.com
II ступінь навчання рекомендований тим, хто хоче професійно займатися консультуванням та гештальт-терапією. У міру оволодіння методами гештальт-терапії учасники програми матимуть змогу працювати з клієнтом у групі під супервізією тренера. Також II ступінь включає теоретичну підготовку, особисту терапію, участь у конференціях та інтенсивах, спеціалізацію в одному із напрямків. Програма II ступеня складається з 14-16 триденних очних сесій, що проводяться з проміжком 2-2,5 місяці.
Добір на 2 ступень: квітень 2024

Ведучі 2 ступені: Олександр Лопатін, Наталія Шаригіна, а також запрошені тренери НАГТУ, які мають великий досвід, високу кваліфікацію
та спеціалізації
у певних галузях клінічної практики.

Кількість місць обмежена. Передоплата є підтвердженням участі у програмі та дає можливість сплатити модуль зі знижкою заздалегідь.

Докладніше на http://gestalt-dnepr.com/gestalt-kiev
Запис на співбесіду за тел.: +38068 2019933 та +38 066 7908908 (Наталія) gestaltkievua@gmail.com