Запрошуємо колєг, зацікавлених у розвитку власної практики.

Плануємо зберегти баланс безпеки, динаміки розвитку стосунків у групі й безпосередньої професійної активності: очні та заочні супервізії, супервізії практики, процес-аналіз, тощо.

Особливу увагу будемо приділяти формуванню терапевтичної ідентичності, дидактичним процесам, методологічним засадам психотерапії, що грунтується на парадигмі GA (гештальт-підходу).

Ведучі:

Арсірій Олена – практичний психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт спільноти НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України). Має додаткові спеціалізації: “Робота з кризами й травмами”, “Психосоматика”, “Екзистенційна парадигма у гештальт-підході”. Досвід психотерапевтичної практики в гештальт-підході з 2014, досвід роботи з групами з 2018-го. Сертифікат: 241114-01, кваліфікація “гештальт-терапевт”.

Степаненко Володимир – практичний психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер спільноти НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України). Базова освіта медична, Київський Медичний Інститут імені Богомольця (1982-88). Додаткові спеціалізації: “Чоловіча та жіноча ідентичність”, “Робота з сімейними системами у гештальт-підході”, “Робота з дітьми та підлітками”, “Організаційне консультування”, “Теорії розвитку особистості в сучасній психотерапії”. Досвід психотерапевтичної практики з 2006, роботи з групами з 2010. Сертифікати: 051021-02, кваліфікація “гештальт-терапевт”; 111203-28, кваліфікація “супервізор та ведучий груп”.

Місце проведення: Київ, Поділ, живі зустрічі.

21 вересня 2023 – перша зустріч, решту дат зазначимо на першій зустрічі групи.