Шановні колеги! Запрошуємо вас до нашої супервізійної онлайн групи. Група поки що відкрита для нових учасників. Зустрічі по середах двічі на місяць (18-22:00 за Києвом) на платформі Zoom.

В асортименті: очні і заочні супервізії, клієнтські роботи з терапевтами в групі, дискусії, групові супервізії, супервізії практики та відновлення свого професійного ентузіазму.

Мабуть, кожен з терапевтів принаймі чув неприємне на смак, бридке на дотик і грубувате за звучанням слово “вигорання”. А якщо вам довелося ще й познайомитися з цим станом на власному досвіді, не чекайте, доки вас знову ним накриє. При перших ознаках притрушеності порохом втрати цікавості до професійної активності – схаменіться!

У вас могло скластися враження, що ми запрошуємо лише досвідчених терапевтів, що знаходяться на просунутих етапах розвитку своєї практики. Якщо це так, то ні.

Пан Пьорлз бажав створити не лише психотерапевтичну теорію, а щось на зразок універсальної методології розуміння місця Людини в цьому світі, подібну до універсальних теорій панів Айнштайна і Фройда.

Приймаючи виклик і продовжуючи рухатись в цьому напрямку, ми спираємось на запозичену з фізики ідею різниці потенціалів. Стосовно групи вона розшифровується так: що більше учасників із досвідом різного рівня, то цікавіші процеси у групі. Особливо, якщо групі вдається стати якісним цілісним організмом. Ми до цього докладемося і запрошуємо й вас.

Доєднуйтесь до супервізорської групи з невипадково символічною назвою “Фенікс”…

Хто веде:

Кологривова Емма, акредитований терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України)

Степаненко Володимир, акредитований терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України)