095-100-9922, Володимир
067-577-6090, Михайло

Супервізійна група “Феноменологія реальності”

Олександр Моховіков вважав супервізію основою професії психотерапевта. Ми згодні. Також ми вважаємо, що колективний, колегіальний погляд на складні перипетії історій та долі людей, що дозволили психотерапії вплинути на їх життя – і клієнтів, і психотерапевтів – допомагає і пережити й розібратися у найнеймовірніших хитросплетеннях незавершених гештальтів, чим би вони не виявились і ким би вони не були створені.

У нашій супервізійній групі знайдеться місце психотерапевтам з різним рівнем досвіду і розміром психотерапевтичної практики. З цієї точки зору ми бачимо проект як профілактуючий нарцистичні процеси, одні із самих бридких для суб’єктивного переживання і такі, що заважають гарним людям, як сказав би неповторний Зігмунд Фрейд, грати, любити й захоплено займатися справами свого життя.

Чекаємо вас у групі, де спільними зусиллями пропонуємо створити простір, придатний і для палких у своїй пристрасті професійних дискусій, і для витівок, і для духовного зростання, і загалом – для щирого й зацікавленого обговорення перипетій нашої дивовижної професії.

Хто вважає, що такі особистості, як ми, влаштують вас як учасників нашої супервізійної групи в якості ведучих – доєднуйтесь. У вересні 2023 почнеться вже третій сезон. Група віднайшла свою назву – “Феноменологія реальності” і перебралася із Харкова, де вона починалася, поки що в он-лайн. Михайло знаходиться наразі у Німеччині, Володимир наразі залишається вдома у Києві.

Будемо вести групу з різних країн, відображуючи реальність, що склалася і зберігаючи цілісність рідного колегіального простору.

Поговоримо за життя й психотерапевтичну практику у професійному полі в актуальній ситуації. Будуть супервізії, обговорення теоретичних аспектів гештальт-підходу і ще багато чого, що можливо й типово для робочого простору супервізійної групи.

Щодватижні,

по вівторках, 18-22:00 за Київським часом
початок вже третього сезону 05/09/2023

важливо: години участі в групі зараховуються спільнотою НАГТУ як години групової супервізії

Аби стати учасником групи: напишіть/зателефонуйте 

Михайлові +38-067-577-6090 

або Володимиру +38-095-100-9922

Ведучі:

Михайло Слуцкін, сертифікований супервізор НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України)
Володимир Степаненко, асоційований тренер НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України)