#супервізійнагрупа #супервізорська_група
Добір учасників на ІІІ сезон
‼️Очікуємо на вас 22 вересня‼️

📚 Супервізійна група IIІ сезон👱‍♀️Online
📅 1 раз на 3-4 тижні по п’ятницях
🕚 з 12.00 до 16.00 за Київським часом
💵 Вартість 1000 грн
📖 Години роботи зараховуються студентам 2-3 ступенів
☑️ Оплата пропусків у розмірі 50% від вартості

🖊️ запис на коротку співбесіду в особистому повідомленні (вайбер, телеграм 0634795488)

Для кого ця група?
Для студентів і випускників гештальт-програм, які прагнуть розвинути власну практику, відточити терапевтичний стиль, побачити “сліпі зони” й посилити слабкі місця в роботі з клієнтами.
Участь у супервізорській групі практично гарантовано розвиває впевненість у собі як у професіоналі, додає сміливості, але й уважності, глибини та широти погляду. Стимулює потік клієнтів, оскільки ваша фігура як професіонала зростає і розвивається.

Як будемо працювати?
Учасники проводять терапевтичні сесії один з одним, під моєю супервізією, а також розбирають роботи залежно від тих аспектів теорії гештальт-терапії, які наразі хотіли б застосувати, й спостерігати за їхніми проявами в роботі. Наприклад, як проявлявся у сесії механізм переривання контакту “інтроекція”, як реагувало тіло клієнта на контакт із терапевтом, як з погляду теорії “Self” описати роботу тощо. Згідно мого особистого досвіду, навчання у такий підхід найактивніше розвиває навички та знання терапевта.
Для тих, хто готується до сертифікації – спосіб навчитися добре аналізувати вдасні сесії та роботи колег з точки зору теорії гештальт-терапії.
“Робота на інтуїції” – тільки частина навички, ми будемо прагнути підтримувати точне розуміння й усвідомленість застосування тих чи інших принципів і технік гештальт-підходу.

Про ведучу:
Олена Левіна (Мітіна) – гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер Національної асоціації гештальт-терапевтів України (НАГТУ).
Спеціалізація: гештальт-терапія залежної поведінки.
Понад 10 років безперервної терапевтичної практики: індивідуальний прийом, терапія пар, терапевтичні та навчальні групи.
Особистий сайт https://elenamitina.com.ua, Інстаграм @psiholog.elena.mitina, Facebook-сторінка https://www.facebook.com/elenamitina.com.ua
Сфера професійних інтересів:
– нарцисизм як сучасний невроз нашого суспільства;
– мазохізм як укорінена “навичка” від наслідків культури життя в колишньому СРСР;
– психологічна травма;
– психосоматика: хвороби, як спосіб непрямого задоволення важливих, але неусвідомлюваних потреб;
– залежна поведінка тощо.