Шановні колеги, ми- Ольга Грицкевич і Марина Бирюкова-Стефанюк, після двох років співпраці по веденню ефірів для психологів і гештальт-терапевтів, прийняли рішення відкрити супервізійну групу для того, щоб більш прицільно і пеослналізрвано допомагати колегам в складній, але такій цікавій професії.

Дуже хочемо, щоб ця група була тим місцем, де можна отримати підтримку, розібрати складні випадки, зміцнити практику, стати стійким у своїй терапевтичній ролі.

На групі можна буде реалізувати очну і заочну супервизию, груповий балінтовський формат супервізії, процес-аналіз робіт, групові обговорення теорії, питань формування практики, етики, фінансів, роботи з клінічними випадками.

📌Коли? – старт у вересні, кожні два тижні, понеділок 18: 30 за Київським часом, 3 години. Тривалість 10 місяців. Травневі і різдвяні канікули.

📌Де? – онлайн, Zoom.

📌Як потрапити в групу? – пишіть в особисті будь-якій з ведучих, для запису треба буде заповнити анкету, ознайомитися з правилами участі і пройти безкоштовну міні-співбесіду.

📌Вартість 1200 грн/зустріч, запланована кількість учасників 10-12 осіб

📌Студентам НАГТУ запис годин групової супервізії в залікову книжку. Запрошуємо!

про ведучих супервізійної групи :

Ольга Грицкевич: Психолог, акредитований гештальт-терапевт НАГТУ, ТФП-терапевт, супервізор, ведуча супервізорських і терапевтичних груп, член Національної асоціації гештальт-терапевтів України, кандидат ISTFP. Веду приватну практику з 2013 року.

Марина Бірюкова-Стефанюк: Психолог, акредитована гештальт-терапевтка та супервізорка НАГТУ, ведуча терапевтичних та супервізійних груп, дитячий психолог. практика з 2015 року.