Дидактична Супервізорська група для тих, хто розвиває та стабілізує свою терапевтичну практику, формує свою ідентичність терапевта.

На групі ми зможемо обговорити такі теми:

– Контракт із клієнтом. Як це буває у реаліях. Як екологічно розпочати, вести та завершувати терапію.

– Хто і з чим “прийде на мене”, з якими темами я працюю, з якими ні. Мої обмеження. Мої сильні сторони і сліпі плями, як з цим бути.

– “Де беруть клієнтів”. Формування та розвиток, стабілізація практики- як буває, як знайти свій шлях. Що впливає розвиток практики. Як формувати та посилювати практику під час війни.

–  Вартість послуг. Якою є моя ціна, формування своєї ціни. Коли та як підвищувати вартість. Ціни (категорії вартості) під час війни.

– Кордони у клієнт-терапевтичних відносинах. Що таке порушення кордонів, як із цим поводитися.

– “Складні (важкі)” клієнти? Це про що? У чому їхня складність? У чому моя складність поруч із ним. З якими клієнтами я працюю, з якими ні.

– Контейнування та стійкість в психотерапії.

– Пошук котерапевта, на що варто звертати увагу, що краще прояснити та про що домовитись на березі.

­– Вигорання та профпрофілактика, «втома від співчуття».

–  Чинники які впливають на стабільність практики.

За запитом можливі теоретичні мінілекції щодо особливостей роботи з різними категоріями клієнтів (депресивний, травматик, високотривожний та ін.)

У групі плануються тематичні міні лекції, відповіді на ваші питання, супервізія практики, терапевтичні роботи в колі+ супервізія на них+процес аналіз, заочні супервізії, розгорнутий процес аналіз робіт, обговорення питань, що цікавлять вас, розміщення ваших клієнтських запитів.

Для ВСППГП години йдуть в залікову.

Телефон для зв’язку +380672440482 та +380504425525 (viber)

Група проходитиме онлайн на платформі zoom, щосереди з 10:30 до 13:30, раз на 2 тижні по 3 години.

Тривалість 9 місяців, по червень 2023р.

Вартість кожної зустрічі – 750 грн.

Ведуча: Лейн Леся, акредитований супервізор та гештальт-психотерапевт; лікар, к.м.н. EMDR терапевт.

У психотерапевтичній роботі часто працюю з темою міжособистісних та дитячо-батьківських відносин, сепарації від батьків, ідентичності, високої тривожності, депресій, криз та травм.

Спеціалізації – Системна сімейна терапія в гештальт підході, Тілесна терапія, ПТСР та травми, Організаційне консультування, Сексологія, Майстерня – Ведення груп.