Запрошую у щомісячну супервізійну групу “Тривога та Травма”, онлайн.
Группа буде здебільшого присвячена роботі із клієнтами у яких високий рівень тривоги та травматичний досвід.
Але не тільки))). Звісно будемо працювати із вашими запитами))
 У групі плануються всі види супервізії, терапевтичні роботи в колі між учасниками+супервізія на них+процес аналіз, заочні супервізії, розгорнутий процес аналіз робіт, супервізія практики, обговорення питань та міні доповіді, що цікавлять вас, та звісно у вас буде можливість розміщення ваших клієнтських запитів.
Будемо набиратися нового досвіду, формувати колегіальні зв’язки, відчувати себе тут і зараз під час сьогоднішніх реалій.
Супервізорська група цікава тим, що це простір де є можливість отримати колегіальну підтримку та визнання, познайомитися з новими колегами ( як вони живуть і будують свою практику), прокачати свої навички терапевта, усвідомити свій стиль та свою унікальність, свої обмеження, підвищити свій професіоналізм і наповнитися знаннями, яких бракує, тренувати здатність бачити картину в цілому та поєднувати теорію з практикою, обговорювати роботи в гештальт-термінах.
Зі свого боку спробую створити максимально комфортний та стабільний простір, по вашим запитам буду щедро ділитися своїм досвідом та знаннями)))  Маю стабільну широку практику та спеціалізуються на роботі із тривогою та травмою))
Для НАГТУ/ВСППГП години йдуть в залікову.
Телефон для зв’язку +380672440482 та +380504425525 (viber)
Для запису у группу та бронювання місця пишить чи телефонуйте заздалегідь.
Група проходитиме онлайн на платформі zoom, по суботам з 10:30 до 15:00, раз місяць.
Тривалість рік- по червнь 2024р.
Кількість учасників 11 – 12 чол.
Вартість кожної зустрічі – 1250 грн.
Ведуча: Лейн Леся, акредитований супервізор та гештальт-психотерапевт; лікар, к.м.н. EMDR терапевт.
У психотерапевтичній роботі часто працюю з темами: високої тривожності, криз та травм; депресій; міжособистісних та дитячо-батьківських відносин, сепарації від батьків; ідентичності.
Спеціалізації – Системна сімейна терапія в гештальт підході, Тілесна терапія, ПТСР та травми, Організаційне консультування, Сексологія, Майстерня – Ведення груп
https://fb.me/e/3FGbq46jo