Супервізорська група підтримки та розвитку навичок “Практика та життя”.

 

Супервізорська група цікава тим, що це простір де є можливість отримати колегіальну підтримку та визнання, познайомитися з  новими колегами ( як вони живуть і будують свою практику), прокачати свої навички терапевта, усвідомити свій стиль та свою унікальність, свої обмеження, підвищити свій професіоналізм і наповнитися знаннями, яких  бракує, тренувати здатність бачити картину в цілому та поєднувати теорію з практикою, обговорювати роботи в гештальт-термінах;

  

На групі ми звичайно будемо обговорювати теми, які ви запитуєте, а також зможемо приділити час наступним темам:

-Формування, розвиток та стабілізація практики: як це буває, як знайти свій шлях. Що впливає на розвиток практики. Вартість послуг (ціни під час війни). Формування своєї ціни, коли та як підвищувати вартість.

-Контракт із клієнтом. Як це буває у реаліях. Як екологічно розпочати, вести та завершувати терапію.

-Кризове консультування  та тривала терапія, їх особливості та відмінності.

 -Хто і з чим “прийде на мене”, які теми зараз у період війни я готовий супроводжувати, з якими я працюю, з якими ні. Мої обмеження. Мої сильні сторони і сліпі плями, як з цим поводитися.

– “Складні (важкі)” клієнти? Це про що? У чому їхня складність? У чому моя складність поруч із ним. З якими клієнтами я працюю, з якими ні.

-Кордони у клієнт-терапевтичних відносинах. Що таке порушення кордонів, як із цим поводитися.

– Пошук котерапевта, на що варто звертати увагу, що краще прояснити та про що домовитися заздалегіть.

 

За запитом можливі теоретичні міні лекції з особливостей роботи з різними категоріями клієнтів та станами (депресивний, травматик, високотривожний та ін.)

 

У групі можлива дидактична частина – тематичні міні лекції, відповіді на ваші питання, розбір теорії (цикл контакту, захисні механізми, теорія self, ДКЛ, теорія поля та ін.). Можливі всі види супервізії: супервізія практики, групова і заочна супервізія, терапевтичні роботи в колі між учасниками та супервізія на них, процес аналіз робіт, обговорення питань, що цікавлять вас, розміщення клієнтських запитів.

 

Для ВСППГП години записуються  в заліковку.

Для запису у группу пишить чи телефонуйте.

 

Телефон для зв’язку +380672440482 та +380504425525 (viber)

Група проходитиме онлайн по 17:00 до 20:00, раз на 2 тижні по 3 години.

Вартість кожної зустрічі – 650 грн. Кількість учасників 9-11 чол. 

 

Ведуча: Лейн Леся, акредитований супервізор та гештальт-терапевт; лікар, к.м.н. EMDR терапевт.

У психотерапевтичній роботі часто працюю з темами криз та травм, високої 

тривожності, партнерських/ міжособистісних і дитячо-батьківських відносин, депресій, співзалежності, екзистенційних питань.

Спеціалізації – Системна сімейна терапія в гештальт підході, Тілесна терапія, ПТСР та травми, Організаційне консультування, Сексологія, Майстерня – Ведення груп.