Онлайн Супервізійна група.
Ця група буде корисна для починаючих та вже практикуючих терапевтів, терапевтів, які цікавляться сімейною терапією, для дитячих терапевтів, терапевтів, що працюють з парами та для ко-терапевтичних пар.
На групі можна отримати очну, заочну супервізію, супервізію практики, супервізію котерапевтичної пари, супервізію на проект. Спробувати роботу в ко-терапії, спробувати себе в ролі супервізора ( для студентів третіх ступенів) та отримати гіпервізію.
Запрошуємо студентів 2 та 3 ступенів навчальних програм, гештальт терапевтів що практикують та супервізорів.
Часи групи, необхідні для сертифікації, зараховуються для студентів ВСППГП як часи групової супервізії.
Формат групи:
Раз на дві неділі. По вівторкам.
З 18.00 до 21.00 за Києвом.
Вартість 900 грн.
Онлайн
Ведучі:
Оксана Сідун – кандидат психологічних наук, тренер ВСППГП, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, викладач психології НПУ імені М.П. Драгоманова, експерт програм на телеканалі Інтер «Стосується шкірного» та інших, ведуча навчальних програм 1,2 ступеня з гештальт-терапії, терапевтичних та супервізорських груп.
Осадчий Олександр – лікар-психіатр, психотерапевт, акредитований гештальт терапевт та супервізор, асоційований тренер ВСППГП, ведучий терапевтичних, супервізорських груп, базових навчальних програм з гештальт терапії та спеціалізації “Робота з парою в гештальт підході», авторського курсу з психіатрії для психологів
Контакти Viber чи Telegram
+380677746504 -Оксана
+380505278620 – Олександр.