Запрошую гештальт терапевтів-початківців і практиків у супервізійну групу.
    Супервізійна група – це важливий колегіальний простір, який допомагає формувати і зміцнювати ідентичність терапевта. Супервізії як індивідуальні, так і в груповому форматі, це необхідна частина в роботі терапевта, без якої неможливий професійний шлях. Ті, хто тільки починають свою практику, крім зростання, потребують достатньої кількості колегіальної та людської підтримки. Я також проходила цей етап і пам‘ятаю, як там буває складно, тому у групі буде достатньо підтримки.
    Мій інтерес і фокус уваги в гештальт-терапії на польовій парадигмі. Зараз накопичила достатньо інформації та досвіду,  якими готова ділитися і допомогати розвивати терапевтичне мислення у цьому напрямку. Ви почнете  розбиратися та бачити відмінність між індивідуалістичною та польовою парадигмою в роботі і зможете обирати,  що вам більше до вподоби.
    На групі можливі всі види супервізії очні, заочні, групові, включені, супервізія практики. Будемо розбирати очні роботи, за запитом робитимемо процес аналіз. Якщо виникне зацікавленість до певної теми, обов’язково їй приділимо увагу.
     На такі теми як контракт, етичні норми, сеттинг, формування практики, феномен контакту, буде виділено окремий час для дискусії. Можливі питання щодо написання кейсів і підготовки до сертифікації.
   Мови спілкування  в групі дві, українська та російська.
    Група проходитиме 2 рази на місяць, тривалість 4 години, вечорами в четвер з 17.00 до 21.00. Початок 7 березня, онлайн на платформі zoom. Літом у липні і серпні перерва на канікули.
    Години супервізійної групи зараховуються в заліковку. Ведуча групи акредитований супервізор НАГТУ Белан Ольга Анатоліївна.
    Запис і питання за тел. +380674869749 ватсап, телеграм, вайбер, месенджер фейсбуку.