Запрошуємо до нашої очної терапевтичної групи «Тема любА, тема лЮба» по четвергах.
Ми плануємо групу, як простір, де кожен учасник сам обирає, що саме для нього є важливим на часі, ураховуючи свої можливості і обмеження, опираючись на спроможності, наявні і скриті сили, засоби, які має група, як організм з урахуванням її обмежень.
Тобто, усе, як у житті, з її різноманітністю і непередбачуваністю. Але.. С тією різницею, що завдяки умовам роботи групи, простір будується безпечним і підтримуючим середовищем.
Очевидні (для ведучих) плюси і переваги саме нашої групи:
-зустрічі наживо, де е можливість спілкуватися з людьми, використовуючи усі свої органи відчуттів (пробувати на смак один одного необовʼязково. Чай, кава, смаколики нам в допомогу);
-відносна безпека при роботі групи (війна, поки що, триває, тому відносна. Бомбосховище знаходиться поруч);
-вибір своєї теми ( така собі перевага, тут треба йти за своїм інтересом і потребою, тобто ризикувати, але завдяки зусиллям може вдатися знайти особисті допоміжні засоби і долучитися саме до свого життя);
-обидві ведучи групи досвідчені терапевти і так, ми працюємо з любИми темами (майже з любИми) і з любИмими темами, (а ще ми розумні, гарні та з почуттям гумору, але це вже на наш смак, приходьте, самі побачите і вирішите);
-вони(переваги) ще точно є, але текст і так вийшов довгим. Тому все інше при зустрічі.
Группа довготривала – 20 зустрічей в цьому сезоні (є фіксовані дати). Один раз на два тижня. Старт 21го вересня у 16:00 за адресою вул.Базарна, 63. Студентам НАГТУ часи у заліковку.
Ведучі:
Долінга Людмила – терапевт, акредитована як супервізор і ведуча груп. Досвід роботи терапевтом з 2009 р.,як ведуча груп з 2013р.
Спеціалізації «Довготривала терапія невротичних і особистих розладів у гештальт-підході», «Кризи та травми», «Клінічний підхід у гештальт-терапії».
Макаренко Алла – клінічний психолог, гештальт-терапевт, сертифікований супервізор. Практика з 2010 р. Ведуча терапевтичних, супервізорських та навчальних групп. Спеціалізації «Кризи та травми», «Кліничний підхід у гештальт-терапії».
По усім питанням звертайсь до нас у особисті.