При переїзді до іншої країни люди стикаються з новими незвичними для себе викликами, які потребують свого індивідуального рішення. Незалежно від того, наскільки ретельною була підготовка, заздалегідь чи спонтанно, наскільки вам подобається країна, наскільки усвідомлений був вибір, чи є там знайомі та друзі, кожна людина переживатиме кризу адаптації.
Поступово чарівність починає змінюватися розчаруванням. Людина починає розуміти, що туризм відрізняється від еміграції. Доводиться стикатися з культурними та мовними відмінностями, побутовими проблемами, іншим способом життя.
Звичні методи взаємодії зі світом перестають працювати, що викликає ряд складних переживань: образи, агресії, сорому, безпорадності, розгубленості, самотності, туги, смутку, страху, тривоги. Багато чого доведеться робити заново чи розпочинати спочатку.

Все це нам знайоме, і ми вирішили зібрати групу, де можливо буде:
 зрозуміти, що ви не самотні і не збожеволіли і все, що з ви відчуваєте це нормально в такій ситуації;
 розділити переживання серед учасників групи, які вас зрозуміють;
 почути досвід інших людей та взяти з нього щось корисне для себе;
 отримати зворотний зв’язок і, використовуючи його, краще зрозуміти що з вами відбувається, чого ви потребуєте;
 підвищити комунікативні навички у групі, які допоможуть при адаптації до нового суспільства;
 спробувати нові, ефективніші способи взаємодії та прояви себе у соціумі.

Ведучі:
 Плаунов Роман – психолог, сертифікований гештальт-терапевт (ОПП “Гештальт-підхід”). Спеціалізації: “Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу”, “Психотерапія психологічної травми”, “Сексологія в гештальт-підході”, “Психологічна робота з залежностями: консультування, психотерапія, реабілітація”. Ведучий психоосвітніх програм та терапевтичних груп. Емігрант.
 Капова-Саванова Анна – психолог, акредитований гештальт-терапевт (ВСППГП «Український гештальт-інститут»). Спеціалізації: “Системний підхід та гештальт-терапія в роботі з сім’єю”, “Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу”, “Робота з сексуальною тематикою в гештальт-підході”, “Клінічний підхід у гештальт-терапії”. Ведуча психотерапевтичних та підліткових груп. Емігрантка.

 Формат: 1 раз на тиждень по середам з 17.00 до 20.00 за варшавським часом (18:00 до 21:00 за київським часом) онлайн на платформі Zoom.
Старт групи: вересень 2023 р. (в залежності від збору групи).
Завершення групи: травень 2024 р.
Кількість учасників – до 10 осіб.
Для запису необхідно пройти обов’язкову, безкоштовну співбесіду (орієнтовно 30 хв). На співбесіді можна буде познайомитись із ведучими групи; докладніше дізнатися, як працює група, і зрозуміти, чим вона може бути корисною для вас. А також буде можливість задати інші питання, що вас цікавлять.
Вартість зустрічі: 30 $.
Запитання та інформація  +38 093 62 61 874 Анна; +38 097 633 84 04 Роман (Telegram, Viber, WhatsApp).