В еру, коли штучний інтелект та цифрові технології реформують професії та повсякденне життя, наша терапевтична група пропонує унікальний простір для осмислення та адаптації.

Ця група для тих, хто шукає глибшого розуміння життя та свого місця у швидко змінюваному, технологічно насиченому світі.
Ми розглядаємо, як сучасні технології та штучний інтелект впливають на наше життя, а також як зберегти почуття власної цінності та цілісності у цьому контексті.

Ми використовуємо сучасні психотерапевтичні методи, щоб допомогти учасникам розвивати гнучкість, самопізнання та стратегії адаптації до змін, забезпечуючи при цьому стійкість і здорове сприйняття власної професійної та особистої ідентичності.

Через інтегративний підхід гештальт-терапії ми допомогаємо учасникам знайти гармонію між професійним розвитком, особистісним зростанням та духовними прагненнями.

Ця група – місце, де можна віднайти баланс та нові перспективи, які допоможуть впоратися з викликами сучасного світу.

Що буде:
Через лекції, вправи, ігри, та взаємодію з учасниками буде відбуватися дослідження себе, напрацювання нових способів реакцій та взаємодії із собою і світом; підтримка учасників на їхньому шляху.

Формат та структура:
– онлайн;
– двічі на місяць, по четвергам (19:00-22:00);
– тривалість сезону 1 рік, 22 зустрічі (з перервою у липні);
– початок 14.03.24.

Як записатися:
Написати у приватні FB, написати/подзвонити по телефону (Viber, Telegram, WhatsApp).
Павло +38 063 117 11 15 (Viber, Telegram, WhatsApp).
Ольга +38 067 446 52 25 (Telegram, WhatsApp).

*Студентам НАГТУ години зараховуються у заліковку.