Наші почуття та емоції важливі. Вони допомагають нам дбати про себе та помічати свої потреби. Однак часто, з різних причин, ми їх ігноруємо чи пригнічуємо. І, з часом, втрачаємо себе справжніх.

Тих, хто хоче краще розуміти себе у контакті з іншими, запрошую у терапевтичну групу. Тут можна отримати підтримку та вирішити свої важливі життєві питання. Групова терапія вважається дуже ефективною для роботи із цілою низкою питань, зокрема, усіх, що пов’язані із соціальною взаємодією. Запрошую познайомитись із груповою терапією у короткостроковому, «літньому» форматі онлайн.

ВЕДУЧА:

Марина Ребрик – акредитована гештальт-терапевтка НАГТУ (Національна асоціація гештальт-терапевтів України), студентка 3 сходинки НАГТУ. Спеціалізації: «Тілесно-орієнтована терапія у гештальт-підході», «Робота з симптомом у гештальт-підході», «Гештальт-терапія та системний підхід у роботі з сім’єю». Сертифікована травматерапевтка у програмі «Клінічна психологія та психотерапія травми» МІПО. У процесі виконання сертифікаційних вимог на EMDR-терапевта. Досвід роботи 8,5 років.

Літня терапевтична група проходитиме щочетверга, з 10:00 до 13:00 (час по Києву, часовий пояс GMT+2), раз на тиждень, з червня по серпень (буде перерва на 2 тижні під час відпустки ведучої).

Старт 20.06.24

Місце проведення:

онлайн, програма Zoom

Вартість участі – 1200 грн/зустріч ($32/€30).

Гарантією резервації місця групи є повна передоплата першої зустрічі.

Студентам НАГТУ група зараховується у якості годин групової терапії.

Пропуски оплачуються, крім співпадіння із навчальними проектами НАГТУ, необхідними для сертифікації.

Реєстрація відкрита. Запис до групи після попередньої співбесіди за телефоном/онлайн.

Подробиці та запис через особисті повідомлення або за телефонами:

+38 063 232 03 72 (Viber, Whatsapp, Telegram), +38 099 285 66 81 (Марина).