Очна мала психотерапевтична група, що працює у ґештальт-підході.

Ця група може стати вам у нагоді, якщо ви якось ніяково почуваєте себе серед всіх цих звичайних, нормальних, приязних та не дуже, людяних в усіх сенсах цього слова, незрозумілих людей. Якщо ви час від часу зітхаєте і говорите “Які ж дивні ці люди…” Або просто “Лллюди…” Якщо ви якось навчилися з ними спілкуватися, але вам весь час доводиться перекладати зі своєї власної мови на загальноприйняту людську.
Не факт, що наші внутрішні світи і мови співпадуть. Скоріш за все – ні. Але терапевтична група – це місце, де ми зможемо дбайливо шукати спільну мову. Де ви поступово зможете говорити про те, що вас хвилює – так, як зможете. Де ви побачите, як саме ви будуєте відносини з іншими людьми (та нелюдьми) і спробуєте, якщо схочете, інші варіанти.
Група – це місце, де терапевтичний ефект створюють стосунки та взаємодія учасників, тоді як ведучі забезпечують рамки безпеки та фасилітують процеси. (Ведучим цієї групи притаманний спокій та схильність надавати більше простору до взаємодії учасників).

Мала терапевтична група (6–12 учасників), проходить раз на два тижні, ввечері п’ятниці (18:00–21:00). Формат: очні зустрічі.

Адреса: вул. Володимирська 61/11, оф. 47 (Центр психоаналізу та психологічної підтримки IN-Person).

Пішки від метро «Площа Льва Толстого» – 5 хв. (350 м), метро «Університет» – 10 хв. (750 м.).

https://goo.gl/maps/bYU4EW1S9kahs6W76

Робочі мови: українська, російська. Група розрахована на 30 зустрічей (орієнтовне завершення – грудень 2023).

Вартість: 800 грн за зустріч, пропуски оплачуються, за винятком форс-мажорних обставин (ступінь форс-мажорності можна обговорювати з ведучими).

Студентам ВСППГП години участі (90 годин, якщо без пропусків) записуються у заліківку. Проте до участі запрошуються не лише студенти 🙂

Для запису в групу зв’яжіться з будь-ким із ведучих або заповніть оцю форму реєстрації: https://forms.gle/jz6dXtMENDUdmhbY9
Перед початком ми обов’язково проведемо з кожним коротку індивідуальну зустріч онлайн, щоб познайомитися, відповісти на питанння та з’ясувати, чи немає якихось перешкод для вашого перебування в групі (наприклад, близького знайомства з кимось з інших учасників). Та й просто пишіть, якщо у вас виникають будь-які питання.
Ведучі:
Андрій Новосьолов – сертифікований та акредитований психотерапевт та супервізор ВСППГП, практика з 2011 року, ведучий терапевтичних груп з 2015 року. Спеціалізації: ведення груп, супервізія практики, робота з сімейними системами, кризи та травми, сексологія. https://www.facebook.com/andrzej.novosiolov, +38 050 558-65-92 (Viber, Telegram, WhatsApp), andrzej.novosiolov@gmail.com
Наталія Ляпунова – сертифікований та акредитований психотерапевт ВСППГП, практика с 2016 року, ведуча терапевтичних груп з 2021 року, студентка 3 ступеня. Спеціалізації: ведення груп, кризи та травми
https://www.facebook.com/natalia.lapunova, +38 050 97-47-167 (Viber, Telegram)