Відкрито набір в малу психотерапевтичну групу, що працює у гештальт-підході.

Наша група – це звичайна терапевтична група загальної тематики, куди кожен учасник приходить зі своїми проблемами, переживаннями та історіями з повсякденного життя. Це не група підтримки, і не група присвячена виключно проблематиці ЛГБТ+. Чому ми, ведучі, вирішили позиціонувати її як ЛГБТ+-френдлі? Тому що ми впевнені, що ЛГБТ+-люди, так само як і всі інші люди, можуть мати потребу у безпечному та підтримуючому просторі за межами свого звичного кола спілкування, а терапевтична група – це місце, де такий простір можна знайти.
Це те, що ми намагатимемося дати як ведучі групи. Безпечний простір для спілкування, куди кожен може прийти з будь-якими проблемами, та терапевтичну підтримку всім учасникам групи.

Мала терапевтична група (6-12 учасників), проходитиме раз на два тижні, ввечері п’ятниці (19:00–22:00). Робота групи розпочнеться щойно набереться мінімальна кількість учасників. Після третьої зустрічі група закривається для донабору і працює постійним складом. Орієнтовна дата старту – 4 березня 2022 року.

Формат: зустрічі онлайн (зум).

Робочі мови: українська, російська.

Група розрахована на 30 зустрічей (орієнтовне завершення – влітку 2023).

Вартість: 600 грн за зустріч, пропуски оплачуються, за винятком форс-мажорних обставин.

Студентам ВСППГП години участі (120 академічних годин без пропусків) записуються у заліківку. Проте до участі запрошуються всі бажаючі, не лише студенти.

Для запису в групу зв’яжіться з будь-ким із ведучих або заповніть форму реєстрації: https://forms.gle/3DH5KuKehLZjCFor6

Перед початком ми обов’язково проведемо з кожним коротку індивідуальну зустріч, онлайн, щоб познайомитися, відповісти на питання та з’ясувати, чи немає якихось перешкод для вашого перебування в групі (наприклад, близького знайомства з кимось з інших учасників). Пишіть, якщо у вас виникають будь-які питання.

Ведучі:

Наталія Ляпунова – сертифікована та акредитована психотерапевтка ВСППГП, ведуча груп, практика с 2016 года. Спеціалізації: ведення груп, робота з кризисами та травмами, курс по роботі з вразливими групами населення від ГО Інсайт (незавершений).
https://www.facebook.com/natalia.lapunova, +38 050 974-71-67 (Viber, Telegram)

Катерина Наскалова – сертифікована та акредитована психотерапевтка ВСППГП, ведуча груп, практика з 2017 р. Спеціалізації: сексологія та сексопатологія, робота з травматичними переживаннями, курс по роботі з вразливими групами населення від ГО Інсайт.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009056074519, +38 050 653-47-59 (Viber, Telegram)