Мала терапевтична група «Я У СЕБЕ Є» (ДОБІР) —
ДРУГИЙ СЕЗОН 2021-2022
Чи замислювались ви, що буде, якщо вас не буде? Чи світитиме сонце? Чи віятиме вітер? Чи співатимуть птахи?.. Ймовірно, навколишній світ не зупиниться. Проте, для людей, які є вашими рідними, важливими для вас — імовірно, світ зміниться суттєво…
Для чого ми живемо? Куди прагнемо? Який у цьому сенс? Ці питання є вкрай глибинними й торкаються самої суті кожної людини.
Водночас, життя приносить несподіванки — трапляються стресові події, непорозуміння з близькими, невдачі в різних сферах вашого життя. Для чого це все відбувається і як у цьому втримуватися?
Ця група буде про… себе. Про увагу до себе. Про турботу про себе. Про інтерес до самого/самої себе. У багатьох людей відчуття «собі — комусь» (тобто, іншими словами, баланс брати — давати) часто-густо є порушеним, відбуваються перегини в якийсь один бік. Наприклад, людина звикла завжди вирішувати різні питання на користь інших людей, приносячи в жертву власні інтереси. Або, навпаки, людині властиво використовувати всіх і все навколо себе лише для задоволення власних потреб, не зважаючи на переживання чи інтереси інших людей. І тут немає якогось «правильного» варіанту дій. Найважливіше — щоб була розвинена така чутливість до самого/самої себе і щоб було таке відчуття цінності певних своїх потреб, щоб людина в кожній окремій ситуації мала можливість робити УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР — брати чи давати — і якою мірою.
Ну а щоб було КОМУ робити цей вибір?, ми й працюватимемо у групі, «вирощуючи» ту внутрішню опору, яка підтримуватиме в різних ситуаціях, надаватиме відчуття стійкості та більшого спокою. Як-то, за правилами безпеки, спершу одягаємо маску на себе, а потім уже на дитину… Адже я у себе один, я у себе одна.
Група носить закритий формат, тобто після 2-3 зустрічі склад учасників стабілізується й нові учасники не можуть приєднуватися до групи.
Зустрічі відбуватимуться з частотою 1 раз на 2 тижні, по четвергах, з 19:00 до 22:00. Поточний сезон розрахований до червня 2022, включно (близько 50 годин).

Локація: Київ, офіс у районі метро «Арсенальна».Старт нового сезону групи: 11-25 листопада 2021 (мірою набору).

Кількість учасників у групі — 5-7.

Вартість: $45 за зустріч. Пропуски оплачуються (крім накладок із подіями вищого рангу ВСППГП).

Студентам навчальних програм ВСППГП зараховуються години групової терапії.
Ведуча: Світлана Петканич —
акредитований гештальт-терапевт,
акредитований супервізор (ВСППГП).

Співзасновниця психологічного фестивалю «Альфа-Фест» (2008-2015) та центру психологічного і професійного розвитку «Альфа-Центр» (з 2009 р.).

Спеціалізації: «Сімейна інтегрована гештальт-терапія», «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу», «Робота з травмами та кризами в гештальт-підході», «Клінічна гештальт-терапія», «Травма. Сучасні погляди, структура й методи лікування» (триває).

У роботі чутлива, уважна, бережна; у групі створюю атмосферу прийняття, щирості, відвертості, поваги до кожного учасника.Професійний досвід: індивідуальна практика з 2010 р., робота з групами з 2011 р.

Усі деталі та запис за тел. +38(066)3650269 (також Viber, Telegram)Профілі в соцмережах:
FB @Психотерапевт Світлана Петканич — повертаючи Себе
Instagram @svitlana.petkanych
Приходьте, буду рада зустрічі!?