Темна половина року.
Час, коли холодно, похмуро і незатишно. Час, який хочеться провести в теплому колі біля вогнища. Час, коли підтримка тих, хто поруч, стає особливо важливою.
Зима починається, і ми пропонуємо вам разом створити простір, що допоможе пройти цей період з максимальною бережністю до себе. Назва нашої групи – Memento vitae – про те, щоб жити і святкувати життя навіть тоді, коли це особливо складно.
Терапевтична група – це місце, де ви зможете неспішно та дбайливо шукати власні способи пережити зиму – кліматичну чи символічну, пройти свій особистий темний час у житті, стосунках, кар’єрі. Місце, де ви зможете обмінятися з іншими своїми історіями, пошуками та знахідками.
Ведучі ж групи, в свою чергу, запропонують вам безпечний простір для ваших пошуків та свій арсенал інструментів, якими ви зможете скористатися за бажаня.

Що: очна мала психотерапевтична група (6-12 учасників), з опорою на тілесні процеси, пошук власних ресурсів та дбайливе ставлення до себе.

Коли: п’ятниця, 19:00-22:00, раз на два тижні. Група стартує щойно набереться мінімальна кількість учасників.
Група розрахована на 15 зустрічей, з орієнтовним стартом в грудні 2023 та завершенням в квітні 2024 року.

Вартість: 800 грн/зустріч. Пропуски оплачуються, за винятком форс-мажорних обставин (винятки обговорюються з ведучими особисто).
Студентам НАГТУ години групової терапії записуються у заліківку (45 годин без пропусків). Коротка група – це доречний спосіб добрати години, якщо вам чомусь їх не вистачає.
До участі в групі запрошуються не лише студенти навчальних програм. Ми чекаємо в своєму колі всіх, хто зараз потребує підтримки.

Де: Київ, очно. Точну адресу повідомимо згодом.

Ведучі:
Наталія Ляпунова – акредитований терапевт НАГТУ, супервізор у навчанні.
Олена Оксенич – терапевт у навчанні, КГУ

Робочі мови: українська, російська

Для запису в групу пропонуємо зв’язатися з кимось із ведучих або заповнити форму реєстрації.
Перед початком ми обов’язково проведемо з кожним коротку зустріч онлайн, щоб познайомитися та відповісти на ваші питання.