Найчастіше ми бачимо себе в дзеркалі, але за допомогою інших людей також можна це зробити. Те, як нас бачать, і те, що ми про себе знаємо, може часто не збігатися. Ця різниця може бути місцем для складних переживань (сорому, болю, страху тощо). Такі переживання іноді стають перепоною для реалізації певних бажань чи прагнень. Кажуть, коли ці два бачення збігаються, вивільняється багато енергії, яку можна використати для реалізації власних інтересів у житті.

Що це таке?
Це структурована мала психотерапевтична група, яка складається з п’яти зустрічей. Під час цих зустрічей ми плануємо робити фотографії, особисті і групові, а також спробуємо за допомогою психотерапевтичних технік дослідити своє сприйняття себе, власної зовнішності, навички самопрезентації, свої ресурсні характеристики, міжособистісні відносини та патерни поведінки.

Чому саме груповий формат?
Питання зовнішності можуть бути дуже вразливими і зазвичай первинно їх досліджують в більш інтимному просторі – на індивідуальній терапії. Разом з тим, група надає більше можливостей і кутів зору. Група, як психотерапевтична одиниця, допомагає яскравіше побачити певні особливості особистості, її характерні способи взаємодії та ставлення до себе та інших.

Кого ми запрошуємо?
Ця група для дівчат і жінок, віком старше 25 років з досвідом особистої терапії більше одного року.
Для уникнення пересічень і негативного впливу на терапевтичний процес, ми не запрошуємо на цю групу людей, які вже були в терапевтичних стосунках з однією із ведучих. Також не рекомендовано приходити на цю групу з подругами чи близько знайомими.

Розклад:
зустрічі триватимуть з 11:00 до 19:00 з 1,5-годинною перервою
– старт – 17 лютого 2024 року
– 23 березня 2024 року
– 20 квітня 2024 року
– 18 травня 2024 року
– завершення 8 червня 2024 року

Студентам навчальних програм НАГТУ години малої терапевтичної групи можуть бути записані в заліковку (загальна кількість – 53 академічні години)
Група закритого формату, кількість учасників – 10-12 осіб

Адреса: м. Київ, вул. Введенська, 6

Вартість: еквівалент 65 у.о. за 1 зустріч

Мови спілкування – українська, російська

Ведучі:
Інна Шинкаренко – фотографиня, психолог, акредитований гештальт-терапевт, студентка ІІІ ступеню програми навчання НАГТУ «Удосконалення в гештальт-терапії». Спеціалізації “Сексологія”, “Гендерна ідентичність”, “Орконсультування”, “Робота з травмою насилля”. Приватна практика із 2017 року. https://www.facebook.com/inkissh
Радченко Марина – психолог, акредитований гештальт-терапевт, студентка ІІІ ступеню програми навчання НАГТУ «Удосконалення в гештальт-терапії». Спеціалізація “Системна сімейна терапія у гештальт-підході”. Психологічна практика з 2015 року. https://www.facebook.com/profile.php?id=100006616535282

Запис до групи за попередньою співбесідою.

Для запису в групу та запитаннями можна писати в особисті повідомлення або телефонувати.
Інна – (050) 664 9204 (Vodafone), Марина – (099) 386 7625 (Київстар)