✨У кожної людини є “своя самотність”, яку вона носить глибоко всередині. І зовсім не важливо, чи перебуває людина у сім’ї, з партнером чи без. Її самотність може “прокинутися” у ті моменти життєвих криз, переходів з одного етапу життя в інший, що виникають у будь-якому віці, від пубертату до старості. Зараз, під час війни, це питання часто стає особливо актуальним.

🙄Коли “прокидається” самотність, її неможливо не помітити.

🙇Самотність часто супроводжується тяжкими почуттями та емоціями. Водночас, самотність також може стати для нас ресурсним станом та тим важливим матеріалом, з якого сплітається дорога до себе, справжнього та цілісного.

🙏Ми запрошуємо вас до терапевтичної групи, в якій ми разом пройдемо шлях самосвідомості від причин самотності до відкритого пошуку ресурсного стану та підтримки, а також шлях до глибоких стосунків з собою та налагодження близькості та довіри до важливих людей. Це вже другий сезон нашої групи.

ВЕДУЧІ:

📌Тетяна Саліванчук – сертифікований супервізор, сертифікований гештальт-терапевт, тілесно-орієнтований терапевт, ведуча груп.
📌Марина Ребрик – акредитована гештальт-терапевтка НАГТУ, супервізорка у навчанні, тілесно-орієнтована терапевтка, кризова терапевтка, ведуча груп.

🕑Наша довгострокова терапевтична група проходитиме щоп’ятниці з 19:00 до 22:00 (час по Києву, часовий пояс GMT+2), раз на два тижні.

📆Старт: 6.09.24

💻Місце проведення: онлайн, програма Zoom

💵Вартість участі – 1200 грн/зустріч (або еквівалент у іншій валюті).

👨‍🎓Студентам НАГТУ група зараховується у якості годин групової терапії (81 година групової терапії, з 6.09.2024 до 5.09.2025).

💳Гарантією резервації місця групи є повна передплата першої зустрічі.

📝Реєстрація відкрита. Запис до групи після попередньої співбесіди по телефону/онлайн.
Мова спілкування: українська, російська.

📱Подробиці та запис через особисті повідомлення або за телефонами: +38 066 483 21 54 (Viber, Whatsapp) (Тетяна); +38 063 232 03 72 (Viber, Whatsapp, Telegram), +38 099 285 66 81 (Марина).