Психотерапевтичний проєкт “Сенси: втрати та придбання”

10 зустрічей з вправами та груповою взаємодією

 

Життя сповнене змін, які можуть змусити нас задуматися над змістом та напрямком нашого існування. Ми постійно шукаємо нові сенси, особливо в періоди втрат та змін.

Ми з Мар’єю Флерко запрошуємо вас до терапевтичного проєкту, де будемо досліджувати сенси: ті, що були втрачені, ті, що можуть з’явитися замість старих. Людині складно жити в період невизначеності та без орієнтирів у житті: не розуміючи, яка я зараз, що мені подобається, куди я рухаюся і на що мені спиратися, що мене надихає і надає сили для подальшого життя. Всі ці питання та роздуми виникають у складні часи – часи криз. Ми будемо обговорювати, як криза може стати поштовхом до нових відкриттів, як знайти натхнення у складні періоди і як знайти нові сенси, які надають нашому життю глибини та напрям.

 

Групова робота буде корисною:

Глибоке дослідження сенсу життя: участь у проєкті надає можливість поринути у процес дослідження своїх особистих цінностей, переконань та життєвих пріоритетів. Ви зможете розібратися в тому, що для вас дійсно важливо, а отже визначити напрямки свого особистого та професійного розвитку.
Підтримка у періоди втрат та змін: група – це простір спілкування та взаємодії з людьми, які також проходять через складні періоди життя. Ви зможете отримати підтримку та натхнення від інших учасників, а також обмінятись досвідом та ресурсами для ефективного подолання кризових ситуацій.
Розвиток нових навичок та стратегій: за допомогою практичних вправ та методик ви зможете набути нових навичок саморефлексії, усвідомленості, а також розвинути вміння адаптуватися до змін та знаходити ресурси всередині себе для прийняття нових викликів.
Створення безпечного оточення: участь у проєкті дозволить вам зустрітися з людьми, які поділяють ваші інтереси та цінності. Ви зможете обмінюватися досвідом, отримувати зворотний зв’язок та натхнення від інших учасників, а також знаходити підтримку та взаєморозуміння.
Реалізація потенціалу та цілей: участь у проєкті допоможе вам набути ясності у своїх цілях та напрямках, а також розробити план дій для їх досягнення.

 

Допомагатимуть знаходити орієнтири та складати свою власну “дорожню карту” будуть ведучі:

 

Флерко Мар’я – психолог, сертифікована гештальт-терапевтка НАГТУ.

Спеціалізації: “Теорія розвитку особистості: вікові кризи”, “Робота з сексуальною тематикою в гештальт-підході”. Основні напрямки роботи: кризи та травми, тривожні та депресивні стани, екзистенційні питання буття.

Кохання, крім психотерапії: природа, творчість у різних формах, подорожі, котики.

Капова-Саванова Анна – психолог, акредитована гештальт-терапевтка НАГТУ.

Спеціалізації: “Системний підхід та гештальт-терапія в роботі з сім’єю”, “Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу”, “Робота з сексуальною тематикою в гештальт-підході”, “Клінічний підхід у гештальт-терапії”. Ведуча психотерапевтичних та підліткових груп.

 

Формат: 10 зустрічей 1 раз на тиждень щоп’ятниці з 11:00 до 14:00 за Києвом онлайн на платформі Zoom.

Старт групи: липень 2024 р.

Завершення групи: вересень 2024 р.

Кількість учасників до 12 осіб.

Робочі мови групи: українська/російська.

Студентам НАГТУ, які навчаються у програмі підготовки гештальт-терапевтів, години участі ставляться у заліковку (30 годин).

 

Для запису необхідно пройти обов’язкову, безкоштовну співбесіду (орієнтовно 30 хв). На співбесіді можна буде познайомитись із ведучими групи; докладніше дізнатися як працює група, і зрозуміти, чим вона може бути корисною для вас. А також буде можливість поставити інші питання, що вас цікавлять.