Запрошуємо учасників на перший сезон нашої з Ростислав Малько очної терапевтичної групи для чоловіків у Львові.

 

Цей формат дозволить познайомитись зі чоловічою ідентичністю, пройти психологічну ініціацію, навчитись брати ресурс і підтримку від чоловічої спільноти замість класичного “та не парься, братан!”.

 

Тут можна:

– бути почутим і прийнятим

– навчитись розміщувати свою лють не руйнуючи все навколо

– опанувати свою агресію

– зрозуміти що для тебе гроші та влада 

– дізнатись, що робити із важкими почуттями

– торкнутись табуйованих тем. 

 

Години зараховуються у заліковку студентам НАГТУ (ВСПП ГП УГІ).

 

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

Старт: 15.04.2023

Де: Львів, очно

Тривалість: 11:00-20:00, 8 годин з перервами

Періодичність: раз на місяць

Кількість зустрічей: 6

Вартість однієї зустрічі: $60

Кількість учасників: 10

Мова: українська та російська

 

В кожній зустрічі запланована динамічна частина, вправи та лекційні фрагменти.

 

Структура зустрічей:

  1. ЗНАЙОМСТВО

Про курс, про вас, про нас. Як організувати собі безпеку? Як живеться у чоловічій зграї? Що то за звір такий – “справжній чоловік”? І навіщо йому почуття?

 

  1. АГРЕСІЯ

Про агресію як енергію життя. Бігти чи битись? Як брати своє? Що мене зупиняє? Де мої кордони та як їх відстояти? Що робити, якщо я занадто агресивний і від цього страждають інші? Що робити, якщо я занадто не-агресивний і від цього страждаю я? 

 

  1. ВЛАДА

Про конкуренцію, владу та успіх. Яку сходинку я займаю у чоловічій ієрархії? Чому я боюсь взяти владу чи навпаки намагаюсь здобути її понад усе? Як стати успішним і що потім з цим робити? Що робити, якщо мені вже 25\35\45, а я ще нічого не досяг? Як бути, якщо я вже досяг всього, а щастя так і не прийшло?

 

  1. ГРОШІ

Про етапи розвитку, гроші та творчість. Що мої гроші можуть розказати про мене? Звідки вони беруться? Що робити, якщо їх занадто мало? А якщо занадто багато? Як я обходжусь з баблом і як воно обходиться зі мною? Як бути, якщо мріяв стати художником, але тато відправив на юридичний? Що робити, якщо я власник великого холдинга, але хочу читати реп? 

 

  1. СЕКС

Про чоловічу сексуальність. Що робити, якщо не хочеш? Як бути, якщо хочеш іншу? Збудження – це завжди про секс? Що і кому чоловік винен у сексі? Чи вимірюється мужність у сантиметрах?

 

  1. СВОБОДА

Про залежність, свободу та завершення. Від чого я залежний і чому так сталось? Як позбутись залежності та чи варто це робити? Навіщо мені свобода? Та як закінчувати стосунки екологічно?

 

ВЕДУЧІ

Алан Мукубва – сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, ведучий груп, 8 років практики, спеціалізації: робота з парами, залежна поведінка

 

Ростислав Малько – сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, ведучий груп, 5 років практики, спеціалізації: залежна поведінка, психосоматика

 

Як записатись:

Напишіть нам у Месенджер, Telegram чи Viber

Алан +380939513000

Рост +380973088254