Запрошуємо вас приєднатися до другого сезону нашої терапевтичної групи “Грані відносин”.
Навіть у ці непрості часи тема міжособистісних відносин залишається не аби якою актуальною. Ми всі змушені були якось адаптуватися до нових умов життя, хтось вимушений був виїхати за кордон і будувати нові стосунки там, комусь довелося залишитися в Україні, та взаємодіяти з великою кількістю родичів, колег старих та нових знайомих. Все це забирає значну кількість ресурсу. На нашій групі ви зможете отримати достатню кількість підтримки, набратися ресурсу, отримати відповіді на питання як саме ви будуєте стосунки з оточуючими, та відкриєте різні грані своєї особистості, зробивши відносини комфортними насамперед для себе.
Оскільки групова терапія і є світ навколо вас, тільки в мініатюрі, в такому форматі можна розширювати та освоювати новий досвід міжособистісної поведінки, спираючись на ведучих та інших учасників, намагатися ризикувати ставити “незручні” питання про себе та інших. Це безпечний простір, в якому є місце для кожного учасника з його унікальністю та складнощами.

Ведучі:
✔️Святославна Помазан – дипломований та практикуючий лікар-психолог (НМУ ім. О. О. Богомольця, 2014), сертифікований та акредитований гештальт-терапевт (ВCППГП, 2018), ведуча терапевтичних, супервізійних груп та теоретичних семінарів, фізіолог.
Спеціаліст у галузі «Гештальт-психотерапії залежної поведінки» (ВCППГП), «Психотерапія пар у гештальт підході» (IFGT), «Сексологія в гештальт підході».
Приватна практика із 2014 року.

✔️Олексій Бідношея – дипломований психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт (ВCППГП, 2019), ведучий терапевтичних груп для дорослих та підлітків, педагогічний досвід роботи з молоддю (понад 20 років). Фахівець у галузі “Психотерапія пар у гештальт підході”. Приватна практика із 2016 року.

📎Вартість: 800 грн/зустріч (для участі необхідно пройти співбесіду в онлайн форматі).

📎Час проведення: 2 рази на місяць у четвер з 18.30 до 21.30 Online за київським часом.
Старт: 25.08.2022, всього 23 зустрічі (студентам навчальних програм ВСППГП години будуть зараховані в заліковку).

📎Кількість учасників: 10-12 осіб.

📎Контакты:
+38(063) 566 33 21 – Олексій
+38(063) 997 25 45 – Святославна