Де тонко, там і рветься. Війна всіх нас вибила з сідла, але в кожного повилазило щось своє. Хтось втратив роботу, бізнес, прибуток. Хтось замислився над зміною професії. У когось загострилися проблеми у стосунках. Хтось відчуває порожнечу, втрату себе та свого шляху, втрату сенсу життя. Хтось бореться з самотністю чи вигорянням. Хтось почувається розгубленим, усвідомивши себе в епіцентрі глибокої кризи без опор та підтримки.
Кожен проходить свій шлях психологічного дорослішання індивідуально. З різною кількістю внутрішніх та зовнішніх ресурсів. Але як добре, коли на цьому шляху ми зустрічаємо своїх. Тих, хто говорить з нами однією мовою, рухається з нами в унісон, має свою стаю. Тоді ми маємо на кого спертися. Від кого отримати підтримку та прийняття – “з тобою все окей, ми разом”. Дати підтримку і прийняття іншому. І відчути – “попри те, що ми різні, я не один, я частина цієї стаї”.
Запрошуємо вас створити психотерапевтичну групу для тих, хто готовий наполегливо працювати над покращенням якості життя, якості стосунків, свого фінансового стану та задоволення від життя в цілому.
Психотерапевтична група – це відбивач якихось процесів кожного з учасників. З одного боку, це можливість розділити з іншими свої проблеми, переживання, а з іншого – знайти, побачити, відчути себе об інших учасників. Група висвітлює, робить явними якість процеси, які ми не помічаємо, не усвідомлюємо, не бачимо. Допомагає знайти відповіді на багато різних питань. І хоч кожен в групі працює про своє власне, але вся група працює на запит кожного з учасників. Такий собі синергічний ефект.
Ми запрошуємо вас стати учасниками нашої терапевтичної групи. В ній ви зможете досліджувати не тільки те, що у вас повилазило у зв’язку з війною. А все те, що зараз відбувається у вашому житті і з чим на самоті вам важко впоратися.
Група стартує 4 квітня і буде тривати до кінця червня. Раз на два тижні з 18:00 до 22:00 за київським часом, по вівторках.
Дати:
Квітень 4, 18
Травень 2, 16, 30
Червень 13, 27
Всього 7 зустрічей.
Кількість учасників: 10-12 осіб.
Формат: онлайн, Zoom.
Вартість участі в групі – 50 євро/зустріч.
Після того, як набрано необхідну кількість учасників, група закривається для нових учасників і в одному й тому ж складі працює до кінця.
Що ви отримаєте в результаті:
🌱 новий, унікальний, незабутній досвід;
🌱 познайомитеся із собою справжнім;
🌱 відновите в собі здатність відчувати і розуміти себе;
🌱 навчитеся усвідомлювати свої потреби та задовільняти їх;
🌱 отримаєте новий досвід у формуванні відносин;
🌱 зможете розширити свої комунікативні навички;
🌱 навчитеся бачити внутрішні та зовнішні ресурси для подолання проблем;
🌱 побачите застарілі стереотипи поведінки, які для вас вже не працюють;
🌱 потренуєтеся шукати більш адаптивні і заберете їх у повсякденне життя;
🌱 позбавитеся надуманих проблем і побачите справжні причини труднощів у комунікації;
🌱 перевірите реальність;
🌱 піднімете свою самооцінку;
🌱 інтегруєте свій попередній досвід у життя;
🌱 відкриєте в собі творчі здібності;
🌱 набудете корисних навичок боротьби зі стресом;
🌱 відчуєте покращення загального психологічного фону.
Група не підійте для людей з:
⛔️межовим розладом особистості
⛔️нарцисичним розладом особистості
⛔️психотичним розладом
⛔️високим рiвнем травматизації
⛔️важкою депресією
⛔️осіб, які знаходяться в особистій в терапії в одного з ведучих
Ведучі:
Данилюк Альона та Шевцова Лілія – психологині, сертифіковані та аккредитовані гештальт-терапевтки з багатим професійним та особистим досвідом.
Ну що, ви готові зазирнути глибше? Зазирнути в свої потаємні місця і дослідити їх? Не боїтеся зустрітися зі своїми внутрішніми демонами? Не будемр вдавати, що шлях зцілення та порятунку від проблем нагадує приємну медитацію. Зазвичай він супроводжується важкими переживаннями. Але ми пройдемо через все це разом. І чим більше нервової енергії ви вкладете у цю роботу, тим ціннішим, стабільнішим і продуктивнішим буде новий набутий вами досвід.
Група не працює для тих, хто не готовий працювати в групі. Але відкривається цілим простором можливостей, для тих, хто сміливо робить крок в підсвідоме.
Якщо готові ризикнути, тисніть на посилання та бронюйте своє місце в групі:
Ми вже дуже на вас чекаємо!