Унікальна цінність групової терапії – в можливості отримати щирі та якісні зворотні зв’язки; побачити, як саме нас бачать інші, які саме емоції й думки виникають в інших від наших проявів; усвідомити, як саме ми будуємо стосунки, чого прагнемо і чого боїмося, що собі не дозволяємо, тощо. Спробувати будувати стосунки та проявляти себе світові по-новому.
Окрім цих досліджень та усвідомлень, група має властивість надавати потужну підтримку в складних життєвих обставинах, а також – надавати багато досвіду безумовного прийняття, що, саме по собі, є цілющим.
Крім групового спілкування, є можливість індивідуальної роботи з терапевтом, що відбувається в колі групи. Завдяки груповій енергії, часто така індивідуальна сесія може стати більш глибокою та ефективною.
В теперешні складні часи група може стати місцем, де можна нарешті зустрітися зі своїми почуттями й прожити їх в колі інших. Де можна знайти нові опори, щоб мати сили жити та творити далі.
Сама я б хотіла підтримувати учасників і надихати жити своє життя, будувати плани, навчатися, працювати, закохуватись та створювати щось нове, незважаючи на жах, реальну небезпеку, перманентну тривогу та біль. До речі, питання саморегуляції та пошук балансу всередині себе, у стосунках, в роботі та відпочинку, в стражданні та радості… – також є фокусом роботи в групі.
Нас очікують групові експерименти та інші групові цікавинки.

Тож – щиро запрошую і дуже чекаю, якщо Ви в Києві і відчуваєте бажання прийняти участь в груповій роботі!
Група тривалістю рік (детальний розклад розповім при знайомстві). По середах, 13:00 – 16:00. Жива, очна. Київ, вул.Герцена. Вартість однієї зустрічі – 700 грн. Пропуски обов’язково оплачуються.
Терапевт в цій групі – я, Анжела Заєць, психолог та акредитований в НАГТУ гештальт-терапевт. Також я є DIR-експертом та засновницею Флортайм-центру (робота з дітьми та родинами). У шлюбі більше 30 років, дві дорослі дитини в мене.

Важливо написати про ще один нюанс. Якщо Ви зі мною зустрічалися, як з фахівцем по роботі з дітьми та родинами, і ми співпрацювали, то Вам моя група не підходить. Бо буде перетин контекстів.

Пишіть мені в месенджер, якщо вирішили прийняти участь.
Це посилання на подію у ФБ https://fb.me/e/4iDRa2AiM