Терапевтична група. Жива. Очна.
Щотижня, по середах, 13:00 – 16:00.
Адреса: Київ, вул. Герцена 17-25, 4 під’їзд, 13 поверх, “Флортайм-центр”.
Оплата на ФОП.
Вартість однієї зустрічі 700 грн. Пропуски сплачуються.
Тривалість групи – 1 рік.
Години для студентів НАГТУ йдуть у заліковку (буде більше 100 годин).
Щоб доєднатися до групи потрібно пройти коротку співбесіду (в зручному для Вас форматі) та сплатити вартість двох зустрічей.

Про себе, як про професіонала.
Анжела Заєць – психолог, акредитований НАГТУ гештальт терапевт, супервізор.
Навчалася в І.Погодіна, А.Яцені (НАГТУ), І.Дідковської (КГУ). Зараз навчаюся у С.Походенко (КГУ).
Моїми супервізорами в індивідуальному та груповому форматах, моїми терапевтами в індивідуальному та груповому форматах були (а деякі і зараз є) члени НАГТУ: Lena Dubinnik, Augustina Iatsenia, Елена Мошинская, Elena Shulik, Alena Sharaeva, Tatyana Baramykova, Євген Гончарук, Елизавета Паринова, Сергей Сытник, Anna Fedosova. Думаю, важливо відмітити, що формувалася я, як гештальт-терапевт, саме під їх впливом.
Досвід роботи гештальт-терапевтом з 2014 року.
Останні 10 років багато працюю з дітьми та родинами. Тема стосунків з батьками, виховання без насильства, дитячих травм – для мене дуже близька.

Про себе, як про людину. Ця війна мене задовбала. Намагаюся підтримувати себе та інших. Виходить не завжди.
Мій чоловік та мій син – люди, які реагують на вторгнення активно та добровільно. Я найчастіше шукаю можливість завмерти. Ще в мене є доросла донечка. В шлюбі я більше 30 років.
Хочу створити простір (разом з іншими учасниками), де кожний матиме змогу зрозуміти про свої способи будувати стосунки з оточуючим світом більше. Сподіваюся, що завдяки нашим зустрічам, у того, хто буде до цього готовий і матиме бажання, вийде зробити щось по-новому та інтегрувати цей новий досвід.
Зараз я думаю про те, як кожний з нас унікальним чином сприймає цю війну, як почувається кожного дня, які знаходить власні сенси, що дізнається про себе, як, можливо, змінюється, – і я впевнена, що я не одна про це думаю.
Мрію, щоб у просторі групи кожний учасник отримав підтримку і відновив власний ресурс.
Будуть групові вправи та багато місця для кожного.
Дуже хочу жити та любити, незважаючи на біль, жах, тривогу та невизначеність, які зараз є в житті.

Група розпочнеться, коли набереться 8 учасників. В розкладі заплановані два пропуски (один – в березні, один – в квітні) та перерва в липні. (Звісно ж, ці заплановані пропуски не оплачуються.)
Якщо у якогось учасника групи трапиться форс-мажор у зв’язку з повітряною, неможливість доїхати з Лівого берега тощо, – підключимо онлайн, тобто зробимо змішаний формат, надамо можливість бути присутнім незважаючи на перешкоди.
Якщо є питання, або хочете доєднатися до групи, пишіть, будь ласка, viber, telegram +38 050 387 1196
Запрошую та з нетерпінням чекаю!