Шановні колеги! Запрошую вас на терапевтичну групу “Твій час”.

Дивна річ це наше власне сприйняття. Нам довгий час може здаватися, що “все ще буде…”, що “в мене є час для здійснення своїх мрій та бажань”. Але ж може так статися, що час вже спливає, що я багато часу витратив не розуміючи на що…. Міг бути не з тими, з ким би хотілося б бути, розмовляв, сміявся, пив не з тими… А чому так сталося – не розумію? Але ж це мій час, мій власний час і іншого в мене не буде. Тож може варто призупинитися та відповісти собі: хто я? чим зараз живу? чого бажаю насправді? До чого та до кого хочу рухатися? Тому що є в нас у середині такий підступний звір, котрий непомітно для нас хоче, щоб хтось нам організував щастя, зробив або дав нам те, що ми й назвати іноді не можемо. Або чекаємо, щоб все обійшлося якось само собою, а мені б тільки тихо почекати. Я думаю, що ніколи і ніхто не зможе дати вам щастя без вашої свідомої активної участі. Ніколи і нічого не улагодиться само по собі без наших свідомих дій та вчинків. Тому, ось є Я, ось є Мій Час і важливо те що я бажаю робити з собою, зі своїм життям у відведений мені час.

Так сказав славетний Гендальф у «Володарі перснів»: «В цьому світі діють і інші сили, Фродо, окрім волі Зла. В наших силах тільки вирішувати, що робити з Часом, котрий нам відпущено”.

Час, проведений вами на майбутній групі, якраз і стане Часом вашого буття, часом вашого спостереження, дослідження своїх думок, почуттів, переживань, пошуку ресурсів, альтернатив та сенсів буття.

Група для тих:

-хто бажає жити повним життям, відчувати його та дихати у повні груди.

– хто хоче пізнавати себе, здобувати себе поруч з іншими, та знайти внутрішні опори та ресурси.

У процесі групової роботи ви почнете:

-усвідомлювати чого хочете насправді для себе, з чим живете зараз, які ваші цінності можуть бути опорою, а які треба переглянути.

-краще розуміти себе та свої почуття, визначати свої справжні потреби.

-усвідомлювати, вибудовувати свої межі та поважати чужі.

-більш екологічно для себе та оточуючих говорити про свої почуття та потреби, вчитися співпрацювати у контакті.

-просити про допомогу та приймати цю допомогу.

-надавати підтримку іншим без нав’язування своєї думки.

Формат групи: закрита група онлайн, по понеділкам з 18-00 до 21-00.

Ведуча: Марина Білодід — кліничний психолог, гештальт-терапевт, акредитований терапевт та супервізор НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України).

Щоб стати учасником групи: напишіть/зателефонуйте 380-50-161-11-34 Марина.