Дослідження і практика сповільнення, прискорення і відчуття своїх потреб в ситуаціях невизначеності.

Все частіше ми чуємо в соціумі про те що швидкість життя прискорюється, щільність подій є дуже високою, і стає все важче на цих швидкостях визначати:

а що для мене насправді зараз актуальне?
на чому я маю фокусуватись?
чи те що я роблю насправді те чого я хочу?
як залишатися в своїй швидкості при такій невизначенності?

В рамках групи ми спробуємо дослідити на яких швидкостях ми рухаємось, познайомимось з циклом тілесного і емоційного досвіду. Поговоримо про те як ми відчуваємо швидкість поряд з іншим. А головне як працює наша особиста “коробка передач”.

Терапевтична група є гарним простором для знайомства з психотерапією. По своїй специфіці терапевтична група часто повторює процеси притаманні социуму, з яким ми взаємодіємо, і дає змогу дослідити учасникам багато індивідуальних особливостей взаємодії з іншими, особистих реакції, тощо, але в безпечнішому просторі. Терапевтична група не є заміною особистої терапії, але є потужним доповнюючим інструментом.

Ведучі:
Гранішевська Інна – сертифікований гештальт-терапевт НАГТУ, практичний психолог. м. Львів. Спеціалізації – Робота з сексуальною тематикою в гештальт-підході, Робота з тілесним SELF у ГП, Ведення груп в ГП

Шинкаренко Інна – акредитований психотерапевт НАГТУ, практичний психолог, м. Львів. Спеціалізації – Робота з сексуальною тематикою в гештальт-підході, Робота з гендерною ідентичністю в ГП, Робота з травмою насилля в ГП, Організаційне консультування в ГП

Тривалість: 42 години, 14 зустрічей
Студентам програми години йдуть в заліковку.

Старт 20 Листопада 2023, тривалість до 22 Квітня 2024

Понеділок вечір на 18.30 до 21.30, раз на два тижні

Локація вул. Данилишина 2 (поруч є платні паркінги та зупинки громадського транспорту) Біля Магнусу.
Кількість учасників 12-15.
Запис по попередній співбесіді за телефоном +380506649204