ЖІНОЧА ТЕРАПЕВТИЧНА ГРУПА “СВОБОДА БУТИ СОБОЮ”ОНЛАЙН
ВЕЧІР
ДВІЧІ НА МІСЯЦЬ
ПО ЧЕТВЕРГАМ
18:00-21:00
СТАРТ – вересень 2024

Години зараховуються в заліковку
Ціна – 30 Євро
Кількісь – 10-12 чол

Якщо ви хочете розкрити свій внутрішній потенціал, то запрошую зробити це на терапевтичній групі
“СВОБОДА БУТИ СОБОЮ”.

Ми є тими, ким нам судилося бути, а життєвий шлях – це розкриття та пошук себе справжнього. Почуття при цьому пошуку можуть виникати різні і саме підтримка жіночого кола допоможе жінці побачити себе істинною та прийняти такою, якою вона є насправді.
Я переконана, що кожна з нас талановита і сильна! Потрібно просто знайти доступ до цієї сили.
На терапевтичній групі в жіночому колі – саме те місце, де можна знайти цей скарб

Власне, що будемо робити?

– шукати справжні бажання та потреби – шукати джерело внутрішньої енергії, прихований ресурс, творчий потенціал – працюватимемо з самооцінкою та самоцінністю – будемо шукати баланс дім – робота, адже втомлена та виснажена жінка не має доступу до своєї сили – будемо вчитися говорити ні, відчувати свої кордони та не піддаватися маніпуляціям- навчимося бути стійкіми до чужої думки, критики, оцінок та порівнянь – подосліджуємо почуття провини, образи, сорому- звичайно, про секс теж поговоримо- і про дітей – про безсилля та любов (про вікові періоди розвитку і що там відбувається)- і про чоловіків та стосунки- і про батьків …
Загалом, багато чого відбувається на терапевтичних групах!

А взагалі, психотерапевтична група – це про підтримку, про обмін енергією та про відчуття, що ти не одна у своїх переживаннях
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ГРУППОВОЇ ТЕРАПІЇ?

1. У групі ми опрацьовуємо різноманітні міжособистісні конфлікти, проблеми з комунікацією, страхи пред’являтися та питання самооцінки. Завдяки тому, що в групі формується безпечний простір, учасники можуть пробувати нові способи взаємодії із собою та світом. Адже група є мікромодель великого світу, в певному сенсі – тренувальна база.

2. Завдяки тому, що група збирається раз на тиждень (раз на два тижні), ви часто можете розраховувати на професійну підтримку в питаннях, які вас турбують. Не щоразу вдасться попрацювати саме з вашою темою, але, навіть, спостерігаючи за роботою з іншим учасником, ви все-одно отримаєте багато відповідей на свої запитання. Так працює групова мудрість. Так само, даючи зворотний зв’язок іншій людині, ви формуєте у неї розуміння її питання з різних боків. Те саме отримуватимете і ви, коли ми досліджуватимемо ваші теми.

3. У групі ви можете прожити біль, образу, страх, тривогу, сором та інші складні почуття. Так само, ви можете відпустити щось наболіле, закрити гештальти, позбутися психологічних блоків і зажимів, знайти ресурси для руху вперед. Дуже складно це робити наодинці, адже всі ці складні переживання виникали не просто самі по собі, а в контакті з іншими людьми. Отже, “вилікувати” тяжкі та незавершені стосунки можна лише в контакті з іншими людьми. Як би біль стає терапевтичним, коли ви горюєте комусь, з кимось, поряд з кимось. Група – це безпечне місце, де ви будете відновлюватись.

4. Група допомагає зрозуміти себе та інших більше, тому кожен учасник прагне бути чесним та відкритим. Саме так можна розібратися з тим, що відбувається всередині та чому виникають проблеми у відносинах з іншими людьми, де збій, де сліпа зона. У групі це можна виявити.

5. Завдяки тому, що група триває один рік, відносини між учасниками стають глибшими, що дозволяє розглядати досить складні зони внутрішніх конфліктів та проблем – ті, які неможливо розглянути швидко без належної підготовки.

6. Буває, що учасники стають справжніми друзями та продовжують спілкування навіть за межами групи.

Ведуча:Крімкова Олександра – практикуючий психолог, ведуча груп та навчальних проектів (1 ступінь), сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, сертифікований супервізор.Спеціалізації: “Теорія розвитку в гештальт-підході: вікові кризи”, “Організаційна гештальт-терапія та організаційний коучинг”, “Сексологія в гештальт підході”.
Практика із 2015 року.

Крім цього, я автор книги та ведуча однойменного онлайн-курсу «Як змінити професію та знайти справу до душі», онлайн марафону “Повір у свої сили”. Співавтор та соведуча курсу з лідерства “Трансформація лідера: керівник, команда, ефективність”. Веду терапевтичні групи (“Свобода Бути Собою”, “Час для Себе”) супервізорські групи (“Розвитик практики”), авторські курси та навчальні проекти 1 сходинки.

Одружена 19 років, мама двох дітей.

Підписуйтесь на мій телеграм канал СВОБОДА БУТИ СОБОЮhttps://t.me/beyourselftoday

Пишіть в особисті абоВайбер/Воцап/Телеграм0675002523 Олександра