Виїздна гештальт-терапевтична група «Дотик душами», поєднана з чудовим відпочинком в прекрасному Палаці на воді в Карконошах.
Початок січня 2024 року – це чудовий момент для переосмислення минулого та планування майбутнього. Згідно теорії гештальт-підходу, події життя повинні завершуватися і відходити у фон. Це потрібно для того, щоб цінний ресурс людини не витрачався на обслуговування чогось вже неактуального, а направлявся на формування нових фігур та задоволення нових потреб.
Наш психологічний проект  – це можливість подбати про себе, про свій внутрішній ресурс, зробити ревізію  незавершеного у 2023 році, та сформувати нові фігури для 2024 .
Побачити себе справжнього можна тільки в оточенні інших людей та у турботливому супроводі досвідчених спеціалістів.
Саме ці люди зберуться у неймовірному місці  Pałac na wodzie Hotel & SPA для того, щоб ви отримали цінний досвід самопізнання та розвитку власних ресурсів.
Учасники проєкту отримають:
– можливість дослідити свої незавершені ситуації та травми;
– нові усвідомлення та емоції;
– натхнення та енергію всередині себе;
– відновлення фізичного та ментального балансу;
– покращення навичок екологічної комунікації;
– збільшення резилієнтності;
– нагоду провести 4 дні у природному оточенні, відірвавшись від звичного ритму життя для більш глибокого занурення у процеси усвідомлення;
– можливість загадати бажання, які неодмінно здійсняться.
Спробуємо доторкнутися нашими душами і в цьому дотику знайти себе оновленого.
Ведучі:
Наталі Фок – акредитований гештальт-терапевт та супервізор НАГТУ, акредитований гештальт-терапевт EAGT, сертифікований сімейний та парний психотерапевт (Kairòs Італія, IIPG Польща), ресоціолог, керівник Słowiańskie Centrum Psychologiczne( Wroclaw).
Світлана Морочковська – магістр психології,  акредитований гештальт-терапевт та супервізор НАГТУ,  ведуча учбових програм та терапевтичних груп, супервізор україно – німецького проєкту Krisenchat.
Проєкт передбачає 20 годин групової терапії та індивідуальні сесії.
Для студентів учбових програм НАГТУ години зараховуються як терапевтичні.
Вартість участі: оргвнесок – 200 євро до 31.12.2023
Від 01.01.2024 – 250 євро.
Вартість проживання у комфортабельному готелі – 120 злотих за добу з включеним сніданком. В ціну входить кава та чай на протязі дня, та можливість користання з сауни у SPA.
Ланч -30 зл та вечеря-30 зл  у ресторані готелю.
Кількість місць у проєкті обмежена.
Для бронювання участі необхідна передплата у розмірі 50% оргвнеску та 50% вартості проживання.
Організатор: Słowiańskie Centrum Psychologiczne
www.slowianskiecentrum.pl
Телефони для запису:
tel. 502787877
tel. 796725976
Місце проведення: Pałac na wodzie Hotel & SPA                                                 Staniszów 23, 58-500 Jelenia Góra
Тут світлини готелю: https://www.palacnawodzie.com/pl/galeria-zdjec
Палац на воді – це об’єкт, який є частиною Долини палаців і садів у долині Єленя-Гура, яка є найбільшим подібним скупченням палаців у світі! Він розташований у Станішеві – історичному місці, яке в часи свого розквіту могло похвалитися чотирма незалежно функціонуючими палацовими будівлями та фабрикою всесвітньо відомого гіркого лікеру Echt Stonsdorfer, який виробляється донині. Сьогодні Долина Палаців і Садів разом із навколишніми містами приваблює все більше туристів, стаючи справжньою перлиною для відпочинку та гірського туризму незалежно від сезону.