«я і не моя ЗАЛЕЖНІСТЬ»

Мала терапевтична група для дорослих людей, які виросли в дисфункціональній сім’ї, де один (чи двоє) із батьків страждав залежністю. 

Період дитинства коли формується прив’язаність, має фундаментальне значення. Тому що саме досвід привʼязанності  впливає на те, як ми будуємо стосунки в дорослому житті. 

У батьків не вистачило сил,  ні моральних, ні фізичних. Щоб задовольнити потреби малечі в дитинстві. 

Натомість ви засвоїли, що батькам не до вас, що треба розраховувати лише на себе. Що в близьких стосунках боляче та небезпечно. 

Це вплинуло на всі сфери вашого життя.

Все своє життя ви намагаєтесь комусь щось довести.

Ви до тепер не впевнені в собі, весь час трудитесь, щоб заслужити право бути. Не розумієте за що вас можна любити, уникаєте близькості. Ви впевнені що довіряти не можна. Вас оточує страх, що вас знову покинуть, якщо ви відкриєте своє серце іншій людині. 

Якщо ви виходець з залежної сімʼї, ви носите в собі відголос травми.

Скоріш за все ви уникаєте спогадів про дитинство, тому на це витрачається купа енергії. Такі відчуття як сором, провина, страх, відраза шукають вихід і не знаходять.

Є певні характеристики які властиві вихідцям із співзалежних сімейних систем. Спираючись на це знання, ми будемо будувати терапевтичну роботу.

Простір, який ми будемо облаштовувати разом з іншими учасниками, орієнтований на дослідження травматичного досвіду дорослих дітей алкоголіків, з урахуванням потреб і особливостей розвитку. Підтримуючи один одного, ми разом спробуємо по-іншому.

 

МАЛА ТЕРАПЕВТИЧНА група для ДДА(дорослих дітей алкоголіків)

для дорослих людей, які виросли в сім’ях, де тато чи мама страждали алкоголізмом. Для внуків алкоголіків, та всіх кому цікава тема співзалежності.

 

Коли буде група:

Онлайн в ZOOM 

——четвер———

-ввечері, з 18.00 до 21.00

Один раз на два тижні.

Перша зустріч 14.03.2024р.

Вартість однієї зустрічі 1000 грн.

Кількість учасників 6 чоловік.

 Попередня співбесіда, наявність особистої терапії обов’язкова. 

З ким буде група:

Істоміна  Гербер Оксана- акредитований  гештальт терапевт. 

Досвід ведення групи для ДДА два роки.

+380995019877 (будь який меменжер)

Студентам навчальних програм години зараховуються в заліковку.