“Я відчуваю своє тіло” – очна тілесно-орієнтована терапевтична група.

Почуття, емоції – живуть в тілі разом з нашими думками, блоками, страхами та стресом. Війна ж поглиблює будь-які процеси особистості, додаючи фактори небезпеки та непередбачуваності. І тоді тіло та його стан можуть взагалі не розглядатися як важливі, бо пріоритетом стає питання виживання.
Для тіла природньо рухатись вільно та давати тобі проживати життя в повній мірі, будувати стосунки такі, які подобаються, обирати те, що хочеш та підтримувати цінності, які надважливі. І щоб компенсувати та допомогти збалансувати навіть найстрашніші події наше тіло починає витримувати або переїдання від стресу чи забування про їжу, або неможливість розслабитися чи небажання вставати з ліжка, і навіть відчуття постійного страху чи втрату інтересу до зовнішнього світу ми проживаємо в тілі. Реакції бувають різні, й тіло прийматиме участь в усіх, допомагаючи перебороти те, з чим не може впоратися психіка.

Ми запрошуємо через освідомлення власної тілесності відкрити свою емоційну та чуттєву сторони, зробити крок до відпускання своїх блоків та страхів, знайти конструктивні способи перероблення травматичного досвіду.

Група буде корисна тим, хто бажає:
– Мати сили та енергію прокидатись вранці;
– Будувати чуттєві та взаємні стосунки;
– Навчитися відчувати себе, своє тіло;
– Відкрити свою сексуальність та силу;
– Відчувати бажання свого тіла;
– Відпустити блоки та м’язові зажими;
– Відчувати розслаблення ззовні та мати опору всередині;
– Відчувати легкість та задоволення від себе;
– Відкрити любов до себе, свого тіла;
– Прожити почуття сорому та страху, провини.

Ведучі групи:
Дарина Власюк – акредитований гештальт-терапевт НАГТУ, більше 5 років терапевтичної практики, спеціалізується на сімейних стосунках та роботі з парами, в практиці використовує тілесно-орієнтований підхід, регулярна супервізія.
Кріс Шадрін – сертифікований гештальт-терапевт НАГТУ, більше 6ти років терапевтичної практики, спеціалізується на психосоматичному підході в гештальт-терапії, співзалежних стосунках, має досвід проходження тілесно-орієнтованих терапевтичних груп та регулярно практикує тілесний підхід в роботі.

На групі тебе чекають :
Ряд психологічних тілесно-орієнтованих вправ (індивідуальних, в парах, та групових). Гарантовані конфіденційність та безпека, інсайти та усвідомлення, новий досвід та враження, які ти зможеш перенести в своє життя.
Початок 1 квітня 2024 року, по понеділках, 2 рази на місяць, с 17:00 по 21:00 за адресою: Київ, вул. Рейтарська 7Б

Вартість: 1500 грн
Студентам НАГТУ години в групі зараховуються у залікову книжку.
Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.
З собою брати зручний одяг.

Реєстрація :
Darina Vlasiuk 063 729 98 47; https://t.me/darynavlasiuk
Chris Shadrin 067 316 75 76 https://t.me/chris_shadrin