ЗАПРОШУЄМО Вас на третій сезон терапевтичної групи «Я Є, Я ЖИВУ, Я ОБИРАЮ», в котрій Ви зможете знайти сьогоднішнього себе, свої нові сенси та ресурси.

Це простір і час, де та коли Ви належите лише собі, без зайвих «повинен (повинна), треба і правильно». Разом ми формуємо простір підтримки, довіри, де можна бути собою, різним, вільним!

Терапевтична група – це місце, де можна призупинитись, прислухатись і помітити справжнього себе, де можна говорити про те, що для Вас важливо і що хвилює, радує або засмучує, отримувати прийняття і підтримку, знайти відповіді на виниклі у житті запитання.

 

В терапевтичній групі Ви зможете:

 

Ефективність групової терапії доведена десятиліттями практики, тому що в групі зазвичай Вами відтворюється звичайний спосіб побудови контакту з зовнішним світом (людьми) у Вашому житті. Саме в групі можна помітити особливості побудови Вами відношення з людьми, їх «плюси» та «мінуси». Група допомагає знайти ті способи побудови відносин, які дозволять Вам покращити якість Вашого життя, відносини з рідними, друзями та колегами (партнерами по бізнесу).

 

Чи знайомі Вам думки?

 

⇒Не можете дозволити собі жити і відновлюватися, коли довкола більшості людей складно та йде війна?
⇒Вкрай втомилися, потребуєте відновлення та відпочинку, але навіть соромно жалітися, бо на фронті людям ще гірше?
⇒Помічаєте, що ті речі, які зазвичай приносили радість та задоволення, вже геть не радують?
⇒Затягує вир обов’язків, біжите по звичному колу цілей, задач, намагаєтеся все встигнути? І сім’я, і робота, і навчання, і друзі?

 

ЗАПРОШУЄМО!

Формат терапевтичної групи:

 

 Студентам І-ІІ ступенів НАГТУ (ВСППГП) години зараховуються в заліковку.

Запис в групу після попередньої індивідуальної, безкоштовної, зустрічі-знайомства, що є важливим для створення безпечного терапевтичного простору.

 

Ведучі:

 

Питання та реєстрація в месенджері ФБ або вайбер:
Олена 0638751732, Ганна 0990009062.