Життєва енергія – це двигун, який веде нас по дорозі життя. Від того скільки у нас життєвої енергії, сил, збудження залежить якість, добробут та стан в якому ми проживаємо кожен день. А особливо стосунки, які ми будуємо з близькими і просто знайомими людьми.

Під час війни теми безпеки, відновлення сил, близькості та любові дуже актуалізувались. Багато від чого ми відмовились і це на краще, важливе поставили у пріоритет, а з чимось назавжди попрощались. Потреба у підтримці і теплій атмосфері в якій можливо розслабитись і бути собою вийшла на передній план.

Саме тому запрошую тебе у нашу терапевтичну групу, де ти зможеш: ⁃ розслабитись, віднайти стан спокою та умиротворення ⁃ відчути прилив тепла та любові ⁃ віднайти свої ресурси, сильні опори та азарт до життя ⁃ розкрити сексуальність ⁃ усвідомити себе у власних стосунках та покращити їх ⁃ усвідомити свої актуальні потреби та способи їх задоволення

Ведучі: @darinavlasiuk – акредитований гештальт-терапевт, сімейний психотерапевт НАГТУ EAGT. @kamilakachinska- акредитований гештальт терапевт, сертифікований супервізор НАГТУ EAGT.

1 Зустріч: 19.04 з 18-21:00 Зустрічі проходять 1 раз на 2 тижні Zoom Вартість однієї зустрічі: 1500 грн Група закрита, години зараховуються студентам НАГТУ.

Бронювання місця в групі обов’язково за попередньою оплатою. Реєстрація Direct