Терапевтична група «Життєвий Баланс» (6й сезон)

Ви часто перебуваєте в пошуку балансу?

Це як їхати на велосипеді, спочатку лячно і незрозуміло, а потім цікаво і захоплююче.

Наша терапевтична група – це безпечний простір, в якому ви зможете відчути і усвідомити, як саме ви впливаєте на своє життя, як обираєте, чому трапляються одні і ті ж труднощі і обмеження. Що заважає Вам знайти, той самий баланс між повсякденністю і задоволенням, любов’ю і ненавистю, порожнечею і задоволенням, безглуздям і значущістю, залежністю і близькістю. У ці буремні воєнні часи психіка знаходиться під тиском втрат і жахітть, не чекайте – приходьте за допомогою.

Ця група – місце, де ви зможете помітити себе поряд з іншими, бути почутим, прийнятим і навчитися виявляти свої сенси і цінності. У вас з’явиться можливість знайти засоби допомоги у воєнний час, набути нового досвіду побудови здорових стосунків, з урахуванням своїх особистих потреб і турбот, а так само помічати і розуміти потреби інших людей.

Якщо:

це група для ВАС!

 

На групі Ви, разом з професійними психологами, усвідомите свої способи побудови стосунків і взаємодії з оточенням і з собою. Навчітесь помічати свої турботи, бажання і і потреби, знаходити способи їх здорового задоволення.

 

Групова терапія у відмінності від індивідуальної має потужну підтримувальну і повчальну енергію, оскільки група є мудрою материнською фігурою, яка, є такою, що приймає, але в той же час навчає нас вибудовувати свої кордони і дотримуватися кордонів інших людей, віддзеркалюючи нам нашу поведінку і допомагаючи зрозуміти, як реагують на різні аспекти нашого Я інші люди.

 

Формати роботи : індивідуальні сесії по запитах, вправи, експерименти, лекційні вставки, міні-сесії в кругу.

 

Для студентів НАГТУ (ВОППГП) години йдуть в залікову книжку.

 

З ВАМИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ:

 

Ганна Лівшиць.

Акредитований гештальт-терапевт ВОППГП, супервізор, сімейний та кризовий психолог,, генетик, кандидат біологічних наук. Спеціалізація: « Робота з группами», “Робота з кризами і травмами в гештальт-підході”, “Арт-терапевтичні методи в гештальт-підході”, “Робота з співзалежністю в гештальт-підході”, “Психосоматика”, “Системна сімейна терапія в гештальт-підході” тел. 0963363743, viber 0990009062

 

Олена Арсірій.

Акредитированный гештальт-терапевт ВОППГП, , супервізор, психолог екзистенційний терапевт. Спеціалізація: “Робота з кризами і травмами”, “Арт-терапевтичні методи”, “Робота з сексуальністю”, “Терапія організацій і коучинг”. Тел. 0504864878

 

Група працює 6й сезон, має змішаний склад учасників(чоловіки і жінки), кількість учасників 10-12 чол.

Зустрічі проходять  по вівторках 1 раз на два тижні з 18:00 до 21: 00 на Подолі, за адресою Межигорськая 24, 2 поверх оф. 3.

Старт 19.09.2023

Завершення 28.05.2024

Вартість зустрічі 1200 грн.

Запис в групу після попередньої зустрічі з ведучими. (знайомство)

 

Будемо раді і до зустрічі!